Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet ilyen különbségekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ilyen különbségekkel egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én az utóbbi időben eléggé elhagytam magam eléggé, pocakot is férfi cicit is növesztettem valamint sajnos hiányzik elől pár fogam.

Van egy kolléganőm aki nagyon bejön Mindig csinos elegáns ruhában jár gyönyörű szép mosolya van kedves figyelmes Egyszóval pont az esetem.

Szerintetek Lenne esélyem nála érdemes próbálkozni ilyen külsőségekbeli különbségek ellenére működhet párkapcsolat


2017. aug. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen no nem fog veled szobaallni.
2017. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni mindig lehet, de szerintem csak akkor lehet esélyed, ha hibás az önképe, elég nagy önbizalomhiányban szenved. Mondjuk, ha feltuningolod magad a kedvéért (legalább a fogaidat pótlod)akkor jobbak az esélyek.
2017. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Istenem. És a nők vannak elszállva. Biztos neki is van esete, de nem te.
2017. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A túlsújod nem biztos hogy akadály. Önbizalommal kell viselni. Az is lehet, hogy a macis pasikat szereti.

Viszont egy foghíjas férfi nagyon nem vonzó, azt meg kell csináltasd.

2017. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A foghiány az egyik leggázabb dolog. Te fordítva összejönnél egy elhízott, fogatlan nővel? Kb annyira fogja zavarni az elegáns kollégnődet, mint amennyire fordított esetben téged zavarna.
2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nem jönnék össze a fogaira igénytelen férfival. A páromon a pocak nem zavar, mondjuk a férfi cicit se bírom, de ebből a fog a legnagyobb probléma.
2017. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!