Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 173 cm-es "törpe" hol találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

173 cm-es "törpe" hol találhatna magának társat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok túl szerencsés a nőknél, nagy részük a magasságom miatt nem akart randit vagy folytatást az első randi után.

Én nem éreztem magam olyan alacsonynak, de az egyik lány, akitől rákérdeztem az elutasítasra, azt felelte, hogy bocsi, de 190 alatt nincs férfi, csak kisfiú.


Általában a tőlem alacsonyabb lányok felé kezdeményezek, velem egy magas vagy tőlem magasabb nő evidens, hogy szóba sem állna velem.


Hol lenne érdemes ismerkedni, illetve hogyan kezdeményezzek a nagyobb sikerhez?


29/F



2017. aug. 26. 20:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Ez a magasság kissé alacsonyabb a férfi átlagnál, de nem törpe. Ha huzamosabb ideje nem találsz nőt, annak biztosan nem csak a magasságod az oka.
2017. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
És 158 centis súlyos beteg?
2017. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van egy ismerősöm aki nálam bő egy fejjel alacsonyabb (én vagyok kb 180) de mindig van neki csaja, nem is akár milyenek.

Pedig egyáltalán nem egy alfa típus, simán csak megnyerő a személyisége meg a dumája.

Minden ezen múlik, ha látszik rajtad hogy komplexusokkal küzdesz akkor egy csaj se fog veled foglalkozni.

Megérzik az ilyet.

2017. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
13%
Itt majd megkapod, hogy a magasság abszolút nem számít aztán lakj jól vele. Ne zavarjon senkit, hogy elég rikán látok olyan sétálgató szerelmespárt ahol a férfi nincs minimum 180 cm. Látok alacsonyabb férfit is barátnővel, de nem megszokott. Természetesen ez pusztán a véletlen műve.
2017. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
28%

Javadra legyen, hogy az alacsonyabbak sokkal tovább élnek, mert genetikailag erősebb a szervezetük.

Szóval még egy 190-es férfi mindenféle nyűggel küzd majd idősebb korában, te lehet hogy vígan éled az életed egészségesen, csajokat hajkurászva :D

2017. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
9%
Hát igen, mert egy alacsony férfi teljesen makk egészséges marad 75 éves korára amikor vígan hajkurászhatja a nőket... :)
2017. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%

Párom 172 centi, én 159 centi vagyok, 4 és fél éve boldog párkapcsolatban vagyunk.


Nem a magasság függvénye ez. Nem a magasságra kéne fogni a szerencsétlenségedet a nőknél.

2017. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Hát engem legutóbb egy 155-160 körüli csaj pattintott le, mikor írtam neki társkeresőn, hogy a magas pasik jönnek be neki.
2017. aug. 26. 20:48
 9/41 anonim ***** válasza:
23%

Annyira bírom ezt az oldalt, de komolyan. :D

Azért jó itt a női tanácsokat olvasni mert valójában köszönőviszonyban nem állnak a valósággal és elég megfordítanod a dolgot. Így a válaszuk releváns csak pont ellentétes értelemben mint amit írnak.


Továbbá nem értem miért kell állandóan ezen lovagolni, hogy ki milyen magas. Tény, hogy a nőkbe genetikailag bele van kódolva, hogy magasabb férfit akarnak. Manapság pedig ők is elég magasra nőnek, gyakran 170-175 cm+.

Tegnap pont az utcán sétálgattam unalmamban és megfigyeltem a párokat. Direkt néztem, hogy mikor látok olyan párt ahol a férfi 175 cm vagy annál alacsonyabb. Láttam néhányat, talán 10-et összesen, miközben legalább 150 másik párocskánál a férfi minimum 185 cm volt. A lányokat is néztem, hogy kb. ők milyen magasak és többségük 160-170 cm magas lehetett. Volt olyan, hogy a hónaljáig ért a barátjának. :) Nőt nála alacsonyabb férfival havonta egyszer, ha látok...

Az meg, hogy az itteni lányok ismernek 1-2 olyan férfit vagy épp a barátjuk nem túl magas még nem változtat a tényeken. Néhány ilyen eset nem változtatja meg, hogy a nők statisztikailag a magasabb férfiakhoz vonzódnak, felesleges ezen kattogni.


Kérdést kiírni meg "rinyálni" erről legalább olyan nevetséges mint ennek az ellenkezőjét szajkózni. Változtatni úgysem tudsz rajta, akkor meg mégis minek stresszeled magad.

Ez pont olyan mintha azt mondaná itt valaki, hogy az országban igenis jó a fizetés mert az ő párja sokat keres, de az már nem jut el a tudatáig, hogy ő egyetlen ember példája után akar általánosítani miközben nem veszi figyelembe a többi 99 másikat akinél mondjuk nem így van.


De lehet egy nagyon egyszerű módon vizsgálni a dolgokat. Minden lány akinek már minimum 10 párja volt számolja össze milyen magasak voltak az aktuális párjai majd vonjon belőle átlagot. Elég kicsi a valószínűsége, hogy 170 körüli szám jön ki.

Tehát a gyakoris válaszok egy dolog, a valóságban mégis homlokegyenest az ellentétét látom. Annyi különbséggel, hogy engem nem érdekel a magasságom. Ez van, ezzel kell gazdálkodni.

2017. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%

Tom Cruise 170 cm


Sam Rockwell 173 cm

2017. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!