Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek csak akkor férfi valaki, ha szakálla, (vagy legalább borostája) van? Simára borotvált pasikra nem is tekintetek férfiként?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen Rumcájsz/Jákob rabbi/ápolatlan/hajléktalan kinézetű szakállas srácot látok jó nőkkel.

Főleg a fiatalabb korosztályban.



2017. aug. 28. 13:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nekem nem ettől függ a férfiasság.
2017. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a borostát, mert szúr nyalás közben.


Egyébként jól néz ki, az igaz, de egyáltalán nem praktikus.


21/L

2017. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a simára borotvált férfiakat szeretem, max egy kis borosta. A szakáll nem jön be
2017. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Szerintem meg, mivel a divatvilág erőlteti ezt a dolgot.

ez jön le mindenhonnan, tv, internet, plakátok, üzletek képei, katalógusaiból.


Egyszerűen ez a "férfias" kép rögződik be a nők, főleg a mostani tízen-, huszonéves lányok tudatába.


Holott még a 2000-es években, de még a 2010-es évek elején is eléggé igénytelenséget sugallt az illetőről, mindenféle arcszőrzet.


A korábbi évtizedekről nem is beszélek, amikor alap követelmény volt mindenhol a sima arc, főleg komolyabb munkahelyeken.


Úgy látszik visszatértünk a 19. századba Marx és Engels idejébe:


[link]

2017. aug. 28. 13:07
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
3-ashoz csatlakozom .
2017. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Ezer más miatt is férfias lehet egy férfi. De tényleg nagy divat lett.
2017. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Szerintem azért látod most ezt, mert most ez a divat.
2017. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

De most őszintén: hány simára borotvált huszonévest látni és hány szakállasat? De ezek között nagyon soknak csak "nyakszakálla" van.


Szerintem ez tudatos: a divatvilág valamiért erre megy rá, még Messivel is szakállat növesztettek (szerintem pénzt is kapott érte valamelyik divatlobbytól), akire nagyon sok férfi félistenként, és hogy utánozzák őt.


Továbbá igencsak fölemelték a borotvák árát (régen egy sima egy pengéssel is meg lehetett borotválkozni, amelybe 5 penge 300 Ft, szemben a Gillette legújabb több ezer forintos penge/db ár)


Na most egy huszonéves fiatal nyilván nem fog 5-10 ezreket borotvára költeni, ha el is bulizhatja.

2017. aug. 28. 13:16
 9/42 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy? Anyámnak meg a barátnőinek bajusz nélkül nincs férfi.


Nekem pont tinikoromban tetszettek az arcszőrmentes emberek, majd mikor felnőttem, akkor tetszett meg a borosta.

2017. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Aham. De ennek az ellenkezője nem igaz, hogy nektek csak a divat miatt tetszenek a vékony, szőrtelen, mostanában a kerek seggű, hosszú hajú csajok? Mert mindenhol ott vannak. Ki van agymosva?
2017. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!