Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek csak akkor férfi valaki, ha szakálla, (vagy legalább borostája) van? Simára borotvált pasikra nem is tekintetek férfiként?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen Rumcájsz/Jákob rabbi/ápolatlan/hajléktalan kinézetű szakállas srácot látok jó nőkkel.

Főleg a fiatalabb korosztályban.



2017. aug. 28. 13:00
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

azért a bajusz messze nem volt ennyire elterjedve, Magnum-on, meg Higgins-en kívül mást nem nagyon láttam bajusszal a régi világból


esetleg még itt Magyarországon Usztics Mátyás, Bajor Imre, Boncz Géza, Markos György humoristák


De kb ennyi

2017. aug. 28. 13:22
 12/42 anonim ***** válasza:

Mert te ennyit ismersz, akkor ennyi volt?

Most lettél vicc.

2017. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Na, azért a 70-es, 80-as években ott volt az a bajusz divat, apám is sokáig bajuszos volt, anyám még bajusszal ismerte meg. Már nem emlékszem, milyen apropóból vágta le egyszer, eleinte furcsa volt, aztán nem ismerték meg bajusz nélkül a munkahelyén. :-) De azóta nem növesztette vissza, neki pl. nem állt rosszul, de ha már egyszer levágta, már így maradt.
2017. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

na ezt sem értem a nők esetében, valóban a huszonéves csajoknál rengeteg anorexiás van, aki meg nem az, az azért lelki beteg, mert nem lehet olyan vékony


pedig pont attól nőies valaki, hogy van rajta mit fogni (mell, derék, fenék)


én pont a vékony nőkre nem tudok nőként tekinteni, mert olyan férfias löttyedt, lapos fenekük van


szóval nagyon átestek divatdiktátoréknál a ló túloldalára

2017. aug. 28. 13:25
 15/42 A kérdező kommentje:

te vagy vicc:


akkor mondjál már nekem olyan amerikai filmeket, sorozatokat, ahol 1, azaz egy bajuszos szereplő van a 70-es, 80-as évekből,


nem fogsz tudni


na kb ennyire volt elterjedve


pedig amerikára nem mondhatod, hogy elmaradott volt, sőt

2017. aug. 28. 13:28
 16/42 anonim ***** válasza:
91%

Ujabb en az a divat. Ha megfigyeled minden divattal igy van. Van egy iranyzat, utana jon egy masik, a harmadik meg visszater az elsohoz valamilyen formaban. Pl Tudonadrag, vintage butorok.

Regen a bajusz / szakall volt a statusz jele, utana meg a babapofa, most megint a szorosebb idok kovetkeznek.


De szerintem nem is baj, ugy neznek ki ezek a szortelen tinik mint kinai kopaszkutyak.

2017. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

azért mondom a 70-es 80-as éveket mert akkor volt úgy ahogy divat, de közel sem volt ennyire elterjedve


kb minden 10. férfinek volt bajsza, most pedig, minden másodiknak van nyakszakálla, mert csak ott nő neki foltokban

2017. aug. 28. 13:30
 18/42 anonim ***** válasza:
55%
Minden masodiknak ferfinek nyakszakalla? Te valami arab orszagban elsz? Magyarorszagon es biztos nem igy, nezzel mar korul az utcan te nyomorult.
2017. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

a személyeskedést mellőzed

én sem neveztelek baxatlan kvának világos?

2017. aug. 28. 13:34
 20/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked is tetszik valami, és ítélkezel azok fölött, akik nem úgy néznek ki (merthogy van, aki nem azért vékony, mert annyira fogyókúrázik, van, aki nem tud hízni, mert ilyen alkatot örökölt, és ha csak tésztát eszik tésztával meg nagy tál töltött káposztákat fehér kenyérrel, akkor sem fog hízni...), másnak meg más tetszik. Most mi a bajod? Ja, hogy tetszene valaki, de neki te nem tetszel, mert nem vagy szakállas vagy legalább borostás, hát bocs, ez van. Az ízlés már csak ilyen. :-) Nekem is jobban tetszik a borosta, mint a babapofi, dehát én már elmúltam 30, és nem a kisfiúk jönnek be, na. Egyébként meg tisztában vagyok vele, hogy nem áll jól mindenkinek az arcszőrzet és nem kell erőltetni, ha valakinek nem áll jól, de ezt meg mindenki maga döntse el, hogy hogyan szeretne kinézni. Ha én hosszú hajjal érzem jól magam, mondhatná akárki, hogy vágassam le rövidre, mert neki úgy tetszene, senki kedvéért nem vágatnám le, mert nekem meg így tetszik és pont.
2017. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!