Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze jönnétek lakó kocsiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek lakó kocsiban élő férfivel? Akinek nincsen háza, lakása, csak lakóautója van. A férfiről amit még tudni kell, hogy átlagos külsejű, kedves, tisztelettudó, jó humora van.

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 13:58
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Nem mindenki akar Budapesten élni kedves 19-es válaszoló. A kérdés olyan emberről szól, aki pl. utálja a metróval való közlekedést és jól meg van metrók nélkül.
2017. aug. 29. 15:05
 22/44 anonim ***** válasza:
#20 Már bocs, de millió ember meg tudja oldani eladósodás nélkül is, az emberek többségének van valami rendszeres havi kiadása, van akinek az albérlet (havi 100-150 ezer), van akinek meg a lakáshitel ami kb szintén ugyanilyen összeg, és nyilván nem a legelső hitelt kell felvenni aminek a reklámja szembejön, mindenféle utánaolvasás nélkül, továbbá rendszeres normális bevétel kell és akkor nem úgy fog kinézni a dolog, hogy ami először csak havi 100 ezer volt, az 5 év múlva már havi 300 ezer, 10-20 ezres ingadozások meg jó esetben nem vágnak földhöz senkit, és ha normálisan fizeti az ember akkor nem halmoz fel milliós tartozásokat. A lakáshitel az egyetlen olyan hitel, amit megéri felvenni. De vannak különböző lehetőségek lakás takarékszámlákra, amikben kamatozik a pénz. Szóval aki mindössze ennyit tud elérni, hogy tengődik egy nyomorék lakókocsiban, attól mégis mit akarjon egy nő? Vagy ha nekem van már saját lakásom, oda azért szívesen beköltözne az illető, gondolom, akkor már nem lenne olyan jó buli a lakókocsi, mi? :)
2017. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
49%

#19


Mert azt nyílván előre tudod, hogy milyen szomszédaid lesznek. Hiába jó környék, elég egy cigányfamília és máris feleződik a lakásod értéke, főleg, hogy jön utánuk a többi is.


De még a sima emberek között is lehetnek problémák. Beköltözöl, minden faja éljen. 2 hét múlva a kedves, sütőmester süketnéma mami meghal, lakását eladják, az új lakó Dr.Boncz Ottó, akinél mindig döghússzag van és a mamája Klof Olívia az örökös kloffolás mestere akinek hobbija az üvöltő RTL adáson elaludni. Másik szomszéd, a kedves fiatal házaspár elköltözik, jön helyettük Detmet Álmos és felesége Üvöl Timi és jöhet az egész napos muzsikaszó tulipán.


Szóval hiába a "jó környék", hamar lehet az rossz. Ahol kiskoromban laktam (nem panel, hanem valami bizarr kísérleti lakótelep) az a hely a '80-as évek végén a mérnökök helye volt, a '90-es évek közepére pedig alig volt olyan lakás ahol ne alkeszek éltek volna, apámat is beleértve.


Mára javult, igaz ott már mindenki albérlő az öregeken kívül.

2017. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
22-es A lakókocsi közel se olyan nyomorék, mint egy panel lakás. De védjétek csak a panelt. XD
2017. aug. 29. 15:12
 25/44 anonim ***** válasza:
58%
23# Általában nem véletlenül jó környék egy hely és rossz egy másik. A jó környéken magasabbak a lakásárak és nem költözik oda a csóró cigány família, hanem az eleve szar környékre költöznek, ahol olcsó a lakás és a fajtájuk között élhetnek. ;) Persze, leromolhat egy hely, de ez általában nem 1-2 hónap alatt meg végbe, hanem hosszú évek alatt, az emberek azért nem költözködnek olyan gyakran XD
2017. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
66%

#25


De hiába "jó" a környék, ha a szomszéd fullhangerőn muzsikázik egész éjjel, üvölt a másiknak a pujája, feletted lévő lóversenyt rendez, szembeszomszéd deviáns szexét pedig mindenki kötelezően hallgatja "ne fogazzá' mer' fejbeverlek a műfarokkal!!!" és ehhez hasonló sziporkák.


Vagy te panel alatt valami mást értesz? Én a '60 '70 '80-as évek házgyári szarjait értem panel alatt, lájk díz: [link]


Már a látványa émelyítő.

2017. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

26# Úgy érzem, te nem igazán érted a jó környék fogalmát. Nyilván minden panel más, a képen linkeltet sejtem merre van, de nem ott élek így nem tudom, milyen a lakóközösség, de azt pl ránézésre sem tippelném jó környéknek, bent van a tömegközlekedés és a forgalom közepén és olcsóbb környéknek tűnik.

Mi zöldövezetes részen lakunk és nálunk pl kuss van egész nap, minden napszakban, nincs rohangászás fent, nincs zene, nincs veszekedés. És ezeket azért fel lehet mérni előre, mert nem úgy veszel meg egy lakást, hogy körbefutod 10 perc alatt, hogy hmm jó van 1-2 szoba jó lesz.

2017. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
29%

#27


Képet a környékről vagy ahhoz erősen hasonlítóról. Tényleg érdekel, akár privátban is, hogy milyen a "jó panelház jó környéken", mert ilyet még nem láttam.


Most nem poénból, tényleg érdekel mire gondolsz.

2017. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
11%
Nem jönnék vele össze. Hozzám hasonló társat keresek és ez így nem passzolna. 26 évesen szerintem nem itt kéne tartania egy embernek.
2017. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
88%

#29


Ja, hanem mellényzsebből előrántva vehetne egy 20 millás házat...

2017. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!