Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze jönnétek lakó kocsiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek lakó kocsiban élő férfivel? Akinek nincsen háza, lakása, csak lakóautója van. A férfiről amit még tudni kell, hogy átlagos külsejű, kedves, tisztelettudó, jó humora van.

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 13:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

nem olvastam el egy hozzászólást se, nem tudom másról van-e már szó.

én összejönnék, de csak akkor, ha aztán lakásba vagy házba költözne velem, mivel én nem akarom lakókocsiban leélni az életem. pár évig oké, amíg én nem lakok ott, de beköltözni biztosan nem költöznék be. :D

ha pedig olyan kilátástalan élete lenne, hogy nem engedhetné meg magának sose, hogy elköltözzön onnan, akkor nem lennék vele.

ha komolyra fordulna, akkor vennénk együtt lakást, házat. ketten minden könnyebb.

2017. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
35%

#31


Aztán szakítás után valamelyikőtök nagyon ráfázik majd ezzel.

2017. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
ez amugy a fiatal eveimben az en fantaziamat is piszkalja, hogy lakoautoban elnek, es nem fizetnem a horror alberleti dijakat
2017. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked jó a lakókocsi, nekem meg jó a panel (nyilván nem mindegy, milyen helyen, de panelban nőttem fel, kulturált környéken, és a szüleimtől is panelba költöztem, ugyancsak normális környékre, megnéztem vásárlás előtt ezt is, ráadásul a közlekedés is kiváló). Nekünk valószínűleg soha nem lesz dolgunk egymással, de lehet, hogy találsz olyan lányt, aki szívesen él hozzád hasonlóan hippi életmódot. Én vettem fel lakáshitelt, jóval kevesebb a törlesztő, mint egy albérlet díja (errefelé egy ugyanilyen kategóriás albérlet 95.000Ft/hó + rezsitől kezdődik. Én fizetem a rezsit, a hitel törlesztő 30.000Ft alatt van, papír szerint, ha kihasználom a teljes törlesztési időt, akkor összesen 8 év, és fixen ennyi a törlesztőrészlet. Nem fogom egyébként kitölteni, mert a hitel felvételét követő évben nyitottam egy lakáskasszát 4 éves megtakarítási időre azzal a céllal, hogy ha ez a 4 év letelik, akkor végtörlesztem belőle a hitelt, amit meg lehet tenni, ez havi 13.150Ft-ot jelent, így a hitelem csak 5 évig fut összesen 8 év helyett, és ebből már csak 3 év van hátra. Tehát aki albérletbe költözik ezen a környéken olyan lakásba, amilyenben én élek, annak a lakásköltségei minimum 95.000Ft + rezsi havonta, és soha nem lesz az övé a lakás. Az én költségeim a lakásra kevesebb, mint 45.000Ft + rezsi havonta, és 3 év múlva teljesen az enyém, onnantól pedig csak a rezsi marad.

Csak akkor választanám a lakókocsit, ha folyamatos utazgatós munkám lenne.

2017. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Mikor kertes házból panelba költöztem, azt mondtam soha többé ráadásul nyáron Budapesten a több mint 40 fokos melegbe, akkor azt mondtam inkább vidéken sátorba.

Hidd el jobb megoldás mint a panel és lassan építhetsz is, ha már pénzed és igényed is lesz a házra.

2017. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban a nyarakat rendszerint anyai nagyszüleimnél töltöttük, távol a fővárostól, egy pici faluban, kertes házban. Csak mellékesen, nyáron a 40 fokban ott is ugyanúgy meg lehet dögleni, mint panelban. DE mindenki éljen úgy, ahogy neki jó, és senkit ne akarjunk meggyőzni, hogy csak úgy jó, ahogy mi élünk, és a másik hülye, mert másképp él.
2017. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Csináld, csináld!

Nyugatra sokan élik is le úgy az életüket.

Igaz én lakóautó párti vagyok. :)

Gondolom már kocsid van, vedd meg a lakokocsid! Aztán telket bázisnak!

2017. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

#32

ennyi erővel soha ne csinálj semmit az életben, mert kb minden elsülhet sz arul.

2017. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

#39


Csak az sül el szarul, amiben egynél több ember vesz részt, mert az egyik a másikat legyőzi. Csak olyannal vegyél részt bármiben is, akinél jobb/erősebb/ravaszabb vagy így te forgatod ki őt, nem ő téged.

2017. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
jó hát ehhez a hozzáálláshoz gratulálok. csináld így, ha neked ez tetszik, csak ne hangoztasd. :D
2017. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!