Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nok! Ti munkahelyi kollegat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Ti munkahelyi kollegat tudnatok vonzonak tartani ebben az esetben?

Figyelt kérdés
tegyuk fel, ti jol oltozott, csinos irodista nok vagytok, viszont a gyartasban dolgozo ferfiak viszonylag koszosabb munkasruhaban jarnak, az etkezo kozos... mondjuk egy jokepubb, bar palyakezdo, a rangletra aljan levo ferfihoz tudnatok vonzodni? vagy ez jobb esellyel inkabb munkahelyi kedves kozvetlenseg, es kizaro ok?
2017. aug. 29. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem lehet érteni azon, hogy ennyi esze van? Egy betanított munkás pl általában idióta, aki azt is csak nehezen tudja megcsinálni, amit nyolcszor elmagyaráznak neki. Tudod az ilyen helyekre a legtöbb esetben nyolc általános a feltétel, ami meg is látszik a dolgozókon. Nyilván nem az összes ember hülye, aki ott dolgozik, ezért emeltem ki a diákokat. Van mérnökhallgató ismerősöm aki pl koszos raktárban dolgozik, nyilván ő nem hülye és maximum a diplomáig marad.
2017. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nemigazán értem a "rangbeli" különbséget.

Attól,hogy Te irodán dolgozol lehet középfokú végzettséged, és annak a koszos munkásruhásnak aki a ranglkétra legalján van esetleg lehet diplomája. Mérnökként esetleg még azt is el tudom képzelni ha a gyártás területén dolgozik.


A kérdésedből nem tűnik az ki,hogy csak a tiszta/csinos mivoltod + a munkásruha-e a különbség köztetek, vagy esetleg Te egy diplomás nő vagy, Ő pedig egy szakmunkás. Amivel hozzáteszem, semmi gondom nincs.


A magánéletet el kell választani a munkahelytől, és ha külön munkaterületen dolgoztok ez egyáltalán nem lehetetlen. Munkán kívül pedig mindketten "civilruhás" emberek vagytok, hiszen Ő is leveti azt a koszos munkásruhát.


Bár őgy érzem ha Benned kérdésként felmerült ez a probléma akkor Számodra ez nagy jelentőséggel bír, tehát nem biztos,hogy érdemes érzelmi síkra vinni ezt a munkatársi kapcsolatot.

2017. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

tisztazzuk... itt nincsenek betanitott munkasok... szakmunkasok vannak...


mivel szerintem lovesetek nincs mi az a szakmunka ezert leirom a bereket...

egy hegeszto tobbet keres pl mint a diplomas emberek 80%-a


de ez nem is tudom miert meglepo... egy komuvest is nehez ma talalni minimum netto 2 ezres oradijert is...


es nem kell lehulyezni az embereket... sz a diplomas melo , amivel jobban lehet keresni, mondjuk 450 et, ott olyan nehez a suli, hogy a jokepessegu hallgatok tobb mint felet kiszorjak az elso evben....


az elobb olvastam egy kerdesnel, hogy szociologia diploma... a vilag baromsaga... az eletben nem fog vele a pali penzt keresni, kitorolheti vele... elmehet betanutott munkasnak, es egy ev alatt talan meg is keresi azt, amit egy hegeszto havonta barmelyik nyugati orszagban, kapkodnak ertuk...

2017. aug. 29. 20:27
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

"elarulom neked, hogy tobb szakma lenyegesen jobb valasztas mint a diploma, es jol is fizet"


Érdekes, ezt mindig csak a szakmát végzettek érzik így :P

2017. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
feleslegesen ragadsz ki 1-1 gondolatot, mert semmi ertelme annak a mondatnak anelkul, hogy elolvasnad a veget is amit irtam
2017. aug. 29. 20:32
 16/23 A kérdező kommentje:

#14


en azt erzem, hogy tul nagy falat egy komoly mernoki a lehetosegeimhez...

termeszetesen sokkal jobb es konnyebb lenne az a melo...

viszont ezerszer inkabb megvalositom s mernoki elkepzeleseket korrekt osszegert, minthogy olyan diplomaval rendelkezzek, ami a hetkoznapi emberek szamara konnyeden elerheto, ezaltal a berezesek is olyanok... en egy ilyen diplomara nem is tudnek buszke lenni, foleg nem verni a mellenyemet ra...

2017. aug. 29. 20:38
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Nincs hétköznapi ember által könnyen elérhető diploma.



Volt egy pár barátnőm, akiket a köznyelv "büfé-ruhatár" szakosnak bélyegez. Hidd el, még egy ilyen diploma lerakása is eszméletlen mennyiségű tanulással jár.


Persze, lehet fölényeskedni mérnökként, hogy az csak egy "olyan diploma" (én is mérnök vagyok, ismerem ezt a vonalat), de a valóság az, hogy nagyon kemény munka van 1-1 ilyen papírban is, és ezen az sem változtat, hogy jelenleg például a szociális területen dolgozók fizetése két szinttel van a béka segge alatt.

2017. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%

Lehet,hogy csak én nem értem...de Neked mi közöd ehhez a kérdéshez?Te vagy az irodán dolgozó nő...vagy a munkásruhás ranglétra alján lévő férfi...vagy egyik sem?

Bocs',az írásod alapján nem hinném,hogy az irodista csinoska vagy. Ha viszont a pasi,akkor számomra nem kérdés,hogy itt nem kizárólag a ruhakérdés a döntő.


Helytelenül/hibásan írsz/fogalmazol, indulatosan válaszolsz, bár nem is tudom miért?Nem volt senki részéről bántó hozzászólás!


Számomra olyan, mintha megerősítést várnál arra,hogy nincs rangbeli különbség,hogy működhet így a kapcsolat. hát persze, működhet, ha mindkét fél akarja, és akkor írhat itt bárki bármit.

2017. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

nem gondolom, hogy agressziven valaszoltam volna, szerintem asszertiven kommunikalok... a fogalmazasom pedig azert ilyen, mert az angolt hasznalom, es ugy is gondolkodok fejben...



#18

tudom, hogy nincs konnyen elerheto diploma... ugy ertem, hogy a bufe szakok nem igenyelnek atlag feletti kepessegeket... viszont egy mernoki mindenkeppen meghaladja az enyemet... atlag feletti kepesseg alatt azt ertem, hogy mondjuk kozepsuliban valaki tanulas nelkul tudja hozni a jo eredmenyeket...

2017. aug. 29. 20:58
 20/23 A kérdező kommentje:
az a #17-nek ment.
2017. aug. 29. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!