Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy ismerősötöket, haverotokat megtaláltátok társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nézelődtetek pl. a Randivonalon, a Badoo-n, a Tinderen, és egyszer csak ott volt a Zsuzsi/Gabi/Peti/Béci stb...


Mit szóltatok hozzá? Ha beszélő viszonyban is vagytok az illetővel, mondtátok neki, hogy megtaláltátok? Kicikiztétek érte vagy inkább elismeréseteknek adtatok hangot, hogy milyen talpraesett, amiért így próbálkozik?



2017. szept. 1. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki megtalálja a másikat, az is regisztrált... tehát nem értem, mi alapja lenne a "cikizésnek".
2017. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Volt. Miért volna ciki, hisz ezek szerint én is ott vagyok? Azonnal túlléptem rajta és később sem szóltam neki. Ez mindenkinek magánügye.
2017. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én csak a tindert használom, de a tinder nemhogy nem ciki, hanem egyenesen menő, nagyon sok jó pasi/nő van fent. Többség amúgy is szexpartnert keres rajta, nem élettársat. És milyen cikizésről beszélsz? Óvodások szokták egymást cikizni.
2017. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze. Amikor Tindereztem, mindig jobbra húztuk egymást az ismerős lányokkal.
2017. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont pár napja találtam meg egy csajt akinél bepróbálkoztam pár éve sikertelenül, ott dolgozott ahol én. Ezen kívül találtam 2 munkatársnőt meg a szomszéd csávót, de egyiknek se hoztam fel a dolgot, már az is gáz hogy én ilyen helyeken nézelődök.
2017. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!