Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 év feletti szűz pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 év feletti szűz pasik miért tartják értékesnek a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Volt már több kérdés az oldalon, ahol panaszkodtak, hogy esélytelenek a nőknél, sose találnak párt, stb. Aztán valaki írta, hogy menjenek prostituálthoz, arra pedig azt reagálták, hogy azzal szeretnék elveszíteni a szüzességüket, akit szeretnek. Aminek úgyis az lesz a vége, hogy a harmadik X-be is szűzen lépnek be.
2016. máj. 26. 22:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolom, hogy értéknek tartják. Te az átokkal kevered.
2016. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk értéknek, honnan veszed?
2016. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ha nem tartanák értékesnek, akkor prostival veszítenék el.
2016. máj. 26. 22:44
 4/40 anonim ***** válasza:
19-nél szerencsére elvesztettem, amugymeg semmi extra nincs benne, nem kell várni a nagy szerelemre, inkább a megértés fontosabb és h izgasson az illető.
2016. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Mert ha elveszitenek, nem lehetne beloluk varazslo 30eves korukban. :P
2016. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%
Én 17 voltam, mikor egy prostival elveszítettem. Sose bántam meg, hatalmas kő esett le a szívemről.
2016. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Aki prostihoz megy az abszolút igénytelen, saját magát nem tartja semmire. Nem a szüzességét értékeli túl.
2016. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Aki prostihoz megy, azért megy prostihoz mert a lányoknak tapasztalt alfahim kell, most komolyan, mit kezdenél, lenne türelmed egy olyan sráchoz aki olyan merev mint egy fa, mellesleg nincs semmi tapasztalata ? én úgy tudom hogy a lányok ha megtudják azon nyomban túl tesznek rajta. Azért megy prostihoz mert az legalább nem finnyáskodik, nem húzza hogy áá most nemjó. nem. az közvetlen, meglátja a pénzt már ugrik is, az meg nem érdekli h milyen.

ez az egész nő meg szex dolog olyan mint a munka világa. Pálya kezdő vagy, de elvárt az állásoknál hogy tapasztalat 3-5 év. ergó igy soha nem szerez tapasztalatot az ember.

2016. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Kaptam nemrég üzenetet, azzal a szöveggel, hogy mi van, ha a prosti se fogadja a szűz pasikat.

Ez már tényleg a teljes önbizalomhiány jele, nem nagyon tudok mit mondani rá.

2016. máj. 26. 22:57
 10/40 anonim ***** válasza:
80%
Egy olyan nőnek tartogatom, akit tényleg szeretni fogok. Ha egyedül maradok örökre az sem gond, igaziból elvagyok. 23/F
2016. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!