Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem fognak leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fognak leszólítani az utcán ha ilyen arckifejezése van valakinek?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem sajnos hasonló. Vigyorogni nem vigyoroghatok mindig mert még a végén azt hiszik idióta vagyok, vagy beszívtam. :D

Annyira irigylem azokat a csajokat, akiket leszólítanak mert szép baba arcuk van. :D



2017. szept. 2. 20:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
Én meg elmegyek hugyozni...
2017. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Az is jó. :) :D
2017. szept. 2. 20:59
 23/36 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen fejem van... hát nem is nagyon barátkozik velem senki. :(

ilyen mosolygós meg nem tudom milyen arckifejezést meg nem tudok magamra erőltetni. egész nap erre kéne koncentrálnom. és még csak nem is lenne természetes.

2017. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ilyen az arckifejezésem és hangulatom általában, de mivel keskeny az állkapcsom, a képeken mindig mosolyognom kell, hogy szebb legyen az arcformám.


Már elegem van azokból, akik kedves, aranyos lányt keresnek, és a mosoly miatt ezt gondolják rólam.


Ha ilyen tökéletes arcom lenne, mint a képen szereplő csajnak, az életben nem mosolyognék, na meg magamat nézném a tükörben persze.


Az arcod is ilyen, vagy csak a tekinteted és szájtartasod?


Nem vesztesz semmit. Ne egy pillanatnyi hangulatból és az abból adódó arckifejezésből ítéljenek meg.

2017. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Az arcformám annyiban különbözik, hogy nem ennyire keskeny az állam.

Ja, és az orrom nagyobb.

2017. szept. 2. 21:24
 26/36 anonim ***** válasza:
18%

153 cm? Álomnő! :)


Azért utcán tuti nem szólítanálak le.

2017. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
38%

"Minden lányt le szoktak szólítani, téged is, legfeljebb nem a legjobb képű férfiak."


Ha ezt hiszed, ott bajok vannak. A szép, sovány lányokat szólítják le.

2017. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
30%
Én egy ilyen nőnek lehoznám a csillagokat is az égről! :-)
2017. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is gyakran ilyen és heti szinten többször leszólítanak. De nekem baba arcom van.
2017. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
A komor arc is lehet szép és kifejezetten vonzó! Ha azt akarod, hogy leszólítsanak bámuld kicsit az illetőt. Egyébként jó olvasni, hogy van aki direkt vágyik az utcán kezdeményezésre.
2017. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!