Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem fognak leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fognak leszólítani az utcán ha ilyen arckifejezése van valakinek?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem sajnos hasonló. Vigyorogni nem vigyoroghatok mindig mert még a végén azt hiszik idióta vagyok, vagy beszívtam. :D

Annyira irigylem azokat a csajokat, akiket leszólítanak mert szép baba arcuk van. :D



2017. szept. 2. 20:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nekem nincs babaarcom, viszont ilyen arckifejezésem igen, és ha heti többször nem is, de alkalmanként azért leszólítanak. Mondjuk én azért alap esetben mosolygós vagyok, ha van miért, szóval bárki hozzám szól, rám néz, bármi interakció van közöttünk, elmosolyodom, de ha csak úgy bambulok ki a fejemből, miközben mondjuk a buszt várom, akkor kb így nézhetek ki én is. És mégis, le szoktak szólítani ennek ellenére is. Furcsállom is amúgy, mert nem igazán szoktam bátorítani ilyesmire az embereket :D
2017. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nekem szép arcom van, de én is ilyen fejet vágok rendszerint. Jó tudni, hogy neve is van. Engem még soha nem szólított le senki, szerintem félnek, hogy a tekintetem gyilkol.
2017. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Scarlett O' Hara 😍😍😍
2017. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
71%

kevesebben az biztos,mert ez a hagyjál békén,nem érdekelsz,ne zavarj arc.

ennek ellenére múltkor kinéztem egy ilyen lányt,mert az ellenszenves arckifejezése ellenére nagyon szép volt.

elindultam felé,erre pont megcsörrent a telója.

felvette és így szólt bele-mi a fa-szt akarsz már megint?-

továbbmentem...

2017. szept. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Többen is mondták már, hogy a tekintetem gyilkol. :D Ha mosolygok a szemem akkor is olyan marad. Hát ez van. :)

Azért örülök, hogy sokaknak vonzó valamilyen szinten ez az arckifejezés.

2017. szept. 3. 07:39
 36/36 Költőnő? ***** válasza:
Ez a baj, h érdekel, h mások mit gondolnak. Ha 10en azt mondják, h harapj egy darab szarba, akkor megteszed, mert fontos, hogy mit gondolnak?
2017. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!