Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem is létezik ideális férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is létezik ideális férfi?

Figyelt kérdés

Én eddig hittem benne, és azt hittem, megtaláltam. Megfelelt mindenben, ami számomra fontos. Külső-belső tulajdonságok, szokások, jövőkép, szex... mindenben tökéletes volt számomra. Még talán jobb is, mint a tökéletes. Főnyeremény. Egy baj volt vele: ő neki én nem voltam az, nem tudott belém szeretni. Emiatt szakított velem.


Most vesztettem el a reményt. Megtaláltam azt, akit akartam, de neki nem voltam fontos, nem voltam neki senki, csak egy kis időtöltés.


El vagyok keseredve. Nem voltak nagy igényeim, de most, hogy vele találkoztam, talán megnőttek... nem hiszem, hogy találok még egy ugyanilyet, csak azzal a különbséggel, hogy szerelmes belém.


Nem is találja meg mindenki a számára legjobbat??


22/L


2017. szept. 2. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, mikor szakítottam az exemmel (én szerettem, ő csak testiség miatt kellettem neki). De jött egy hasonló lány az életembe, akivel kölcsönösen szeretjük egymást és passzolunk egymáshoz. Szóval ilyen szempontból pótolható bárki
2017. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Az ideális az, aki hozzánk illő, ez pedig mindenkinél mást jelent.
2017. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy "ideális". Pontosabban mindenkinek más az ideális.

Egyébként ugyanolyan helyzetben vagyok, mint te, csak én férfiként, szóval megértelek. Megtaláltam azt a lányt, akit mindennél jobban szerettem, de ő nem így érzett. Azóta egyetlen másik lány sem tudott lázba hozni, egyszerűen senki sem fogható hozzá.

2017. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik.soha nem jött szembe, fekete,latin pasi . Viszont éveket töltők sima szőke mérnökkel.
2017. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
#14 takarítsd már el magad az oldalról pls...annyi hányadékot összehordasz itt, hogy ember legyen aki elvisel téged a való életben.
2017. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
Végtelenül egoista vagy és ez nem szimpatikus. Másra nem gondolsz, csak a sirámaidat tolod, hogy mi van, ha nem találsz még egy hasonlót? Az emberek nem jönnek rá, hogy mindaddig boldogtalanok maradnak, amíg csak azt nézik, mit kaphatnak és nem azt, hogy mit képesek adni egy számukra tökéletes kapcsolatért.
2017. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

Neked olyan a tökéletes férfi aki több szinttel fölötted van, mert hipergám ösztöneid vannak. Neki azért nem kellettél -csak alkalminak- mert nálad jobbat is találhat.

"Nem voltak nagy igényeim, de most, hogy vele találkoztam, talán megnőttek"

Na, ez itt a baj, vagyis "alfa özvegy" lettél eztán mindenkit hozzá fogsz hasonlítani és a veled egy szinten lévők már nem elég jók neked.

Értsd meg, hogy neked olyan pasid hosszú távra soha nem lesz, az ilyeneknek te csak átmenetileg kellesz.

Pláne, ha majd elmúlsz 24 és csökkenni fog a húspiaci értéked.

Add lejjebb az elvárásaidat.

2017. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"Az emberek nem jönnek rá, hogy mindaddig boldogtalanok maradnak, amíg csak azt nézik, mit kaphatnak és nem azt, hogy mit képesek adni egy számukra tökéletes kapcsolatért." - Igazából a kölcsönösségtől lesz igazán jó egy kapcsolat. Amíg a kapcsolatban az egyik fél csak ad, a másik fél csak kap, az egyik fél számára sem boldog kapcsolat tartósan, hiába ad szívesen, aki ad, ha ő közben semmit nem kap.
2017. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!