Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, milyen külső-be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen külső-belső tulajdonságokkal kéne rendelkeznie egy nőnek ahhoz hogy sokat költsetek rá? Egyáltalán nem a Gold Diggerekre gondolok..

Figyelt kérdés

Szóval. Tegyük fel sokat kerestek. És van egy barátnőtök. Milyen tulajdonságokkal kéne rendelkeznie hogy ajándékokat vegyetek neki, étterembe vigyétek?


Itt olyan nőre gondolok, akinek szintén több a fizetése, hogy ne az legyen hogy csak egy kitartott nő. Szóval a szitu az hogy kb hasonlóan sokat kerestek mind a ketten, és ezen felül milyen tulajdonságokkal kéne rendelkeznie egy nőnek hogy elhalmozzátok mindenféle jóval?


(AA kapcsolat alapja a szeretet, az érzelem, nem a pénz+ajándékok, tudom nagyon jól. De fontos hogy néha meglepjék egymást a párok)



2017. szept. 3. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A felsorolt peldakhoz semmi extra tulajdonsag nem kell. Teljesen alapnak szamitanak egy kapcsolatban.
2017. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem született még olyan nő, akire én sokat akarnék költeni. Azt, hogy időnként meglepem, az alap, de a kettő nem ugyanaz.
2017. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Mindegy, itt azért óbégatnak, még egy kávét se fizessen nekik a pasi.

Nem keresek sokat, de szerencsére találtam olyan nőt, aki örül, ha kap tőlem bármit, mert tudja érzi, szeretetből adom. Attól hogy, kap és én örömmel adom, egyáltalán nem kitartott.

A kitartott egy teljesen más kategória, ott ki is követeli magának amit akar. Nincs meg a megfelelő finanszírozás, tovább lép olyanhoz, akitől megkapja amit akar.

2017. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Azért a mindenféle jóval való elhalmozás és az alkalmankénti meglepi között van egy bolhafhasznyi különbség. Senki sem istennő, hogy én folyamatosan ajnározzam, nem vagyok sóher, de azt ne várja már el senki, hogy állandóan rá költsem a pénzemet. Időnként nyilván belefér egy kajálás, valamilyen ajándék, de én biztos, hogy nem költeném senkire sem folyamatosan a pénzemet. Másrészt meg ha valakinek ez kell ahhoz, hogy nőnek érezze magát, és hogy örülni tudjon, akkor inkább nézzen magába, mert szerintem problémái vannak.
2017. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
öm, nekem egy párkapcsolatban alapvető, hogy gondolok a másikra, akár virág, akár más...
2017. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Téged biztosan nem halmoználak el, visszataszító lenne, hogy elvárod. Mondom ezt úgy, hogy jól keresek, a barátnőmet mindig meglepem valamivel (ajándék, közös program, utazások), de ezt önszántamból teszem, mert szeretem. Ha ezt elvárná, akkor kivágnám, mint macskát szarni, értem ne a pénzemért legyen valaki.


Összességében szerintem arra van szükség, hogy egy harmonikus kapcsolatban élj a másikkal, és ne legyen te-ő, hanem ugyanúgy tekints a másikra, mint magadra.

2017. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Ez azt jelenti hogy vasarolgassak neki iparcikkeket ? Na azt várhatja :))
2017. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha megbizom benne, erzem rajta, hogy "megerdemli". Pl nem varja el, hogy kapjon valamit egyaltalan. Nyilvan golddiggerrel eleve nem kezdenek, es ezert nem is kapna semmit. Amugy meg szeretek oromet okozni meg ajandekozni szoval ez nalam nem lenne problema, bar jelenleg ezt nem tehetem meg meg, de majd ha eljon az az ido hamarosan akkor nem fogom sajnalni :) Felteve ha addigra a lany is meglesz :)
2017. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Az a szomorú,hogy ilyenen gondolkozol..... Bár a mai világban ezen már nem tudok meglepődni. Szerintem azon gondolkozz,hogy olyan párt találj aki hűséges és kitart melletted jóban rosszban!
2017. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjuk már ezt a mai világban süket dumát. Mindig is így volt. Ha normális a pasid, akkor meglep nyaralással, és apróbb dolgokkal is.
2017. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!