Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, milyen külső-be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen külső-belső tulajdonságokkal kéne rendelkeznie egy nőnek ahhoz hogy sokat költsetek rá? Egyáltalán nem a Gold Diggerekre gondolok..

Figyelt kérdés

Szóval. Tegyük fel sokat kerestek. És van egy barátnőtök. Milyen tulajdonságokkal kéne rendelkeznie hogy ajándékokat vegyetek neki, étterembe vigyétek?


Itt olyan nőre gondolok, akinek szintén több a fizetése, hogy ne az legyen hogy csak egy kitartott nő. Szóval a szitu az hogy kb hasonlóan sokat kerestek mind a ketten, és ezen felül milyen tulajdonságokkal kéne rendelkeznie egy nőnek hogy elhalmozzátok mindenféle jóval?


(AA kapcsolat alapja a szeretet, az érzelem, nem a pénz+ajándékok, tudom nagyon jól. De fontos hogy néha meglepjék egymást a párok)



2017. szept. 3. 11:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ajándék néha oké, étterem is mondjuk kéthetente belefér. Komplett nyaralást viszont tuti nem fizetnék ki a nőmnek, akármilyen tulajdonságokkal is rendelkezik. Ezt egy normális nőnek éreznie kell, hogy azért aminek a költsége százezrekben mérhető, ott már neki is be kell szállnia rendesen. Pedig jól keresek, megtehetném, hogy kifzetem neki.


Amúgy nagyon sok a gold digger, sokan nem is veszik észre magukról, hogy azok. Néha hallom panaszkodni a kollégákat, hogy miket kér otthon az asszony. Pl új kocsi és többször felhívja emiatt a munkahelyen a párját, hát beszarás :)

2017. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha azon kapnám magam, hogy sokat költök egy nőre, azonnal kipenderíteném.
2017. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mit szeretnèl? Ez a kèrdès. Az apró figyelmessèg, csoki, virág nem elèg? N
2017. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen. Ha egyenlő felek akarunk lenni a kapcsolatban, akkor ennek az anyagi terheit is egyenlően kell viselnünk.
2017. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Megmondom én neked, milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie. Olyan tulajdonsággal, hogy szívesen adjon nekem kb ugyanannyit mint én neki. Itt nem feltétlenül pénzen megvehető dologra gondolok. Én szerencsére megtehetem, hogy bőkezű legyek, mert most már van miből. Látom, hogy ez tetszik a nőknek.

Mondjuk azért is van miből, mert például nem szórom jöttment nőcskékre a pénzemet:) De, ha ez a tulajdonsága nincs meg, akkor rövid úton megválok tőle.

2017. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És egy ilyen kérdést látva ne is gondoljuk a nők egy részéről h pénzéhesek ugye?... A kérdésed: mit mutassak a férfiaknak h pénzt adjanak... ezért lesz felszínes néhány férfi a nőkkel szemben. Ilyenkor kéne kommentelgetnie azoknak a nőknek akik minden apróbb férfi észrevételt is lepontoznak és kiállni a normális férfi női értékek mellett.
2017. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Legyél hyperszexis, és olyan pasit fogj ki aki milliomos és a pénzével fogja meg a nőket.
2017. szept. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már nem azért, és bocs, hogy nőként kotyogok bele, de nem abból kellene kiindulni, hogy minden pasinál létetik olyan nő, akinek megvenné még a Seychelle-szigeteket is. És ez nem is probléma, ha nincs, amennyiben apró ajándékokat/meglepetéseket ad egy olyan nőnek, aki ezt viszonozza. Nem vagyok egy ilyen "nekem senki ne fizessen semmit, mert én feminista vagyok" típusú nő, de sztem az tök normális, hogy bizonyos érték felett vki nem ad csak úgy, puszira ajándékokat. Egy csoki, egy szál virág, egy süti, ünnepekre nagyobb dolgok, egy-egy mozi/étterem/színházra való meghívás teljesen rendben van. De ez a mindenféle földi jóval való elhalmozás már túlzás... nem attól lesz lovagias a férfi, ha egyik nap a Hiltonba viszi vacsizni, másik nap a Cartiertől kap órát, a harmadikban a Louis Vuittonból a legújabb tatyót...
2017. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!