Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legjobb barátnőtök pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőtök pasija fent van a Tinderen. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Glamourban olvastam róla, ezért hülyeségből letöltöttem. Hoppácska, ott volt ő is.
2017. szept. 4. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A Tinderen akkor is fent vagy, ha letörölted a programot. Ha 3 éve regelt fel és nem törölte az accountját akkor látszani fog most is."


Ennyi, honnan tudod, hogy még aktív a Tinderen? Magadból csinálsz hülyét, ha bemártod és utána kiderül, hogy csak elfelejtette törölni magát.

2017. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam a kamu Facebookra. azért mert a mostani profilképe van fent, amit januárban töltött fel Facebookra, ők meg már 2 éve együtt vannak.
2017. szept. 4. 14:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elmondani. Holnapra már máshonnan megtudja. Vagy már tudja is. Lehet nem is mondasz neki újat.
2017. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Közben elmondom mi történt. A tesóm javaslatára ráírtam (egy kézis sztár képével) hogy megkérdezzem miért van itt. Hátha csak tényleg elfelejtette törölni.

Közölte szépen, hogy már nincs meg az a tűz, szenvedély a kapcsolatában, ami neki kell. De a szülei miatt nem fog kilépni a kapcsolatából.

Közben rákérdeztem, hogy megcsalta-e barátnőjét. Amire mondta, hogy mi számít megcsalásnak, orál, gondolat, csók, szex? A válasza, hogy minden megvolt.

Közben folyamatosan csináltuk a képernyőfelvételt.

Aztán kamu facebookról ráírtam, elkezdtem küldeni neki a képeket, de útközben letiltott. Tehát a megcsalásost már el sem tudtam küldeni.

Egy aljas féreg ez a pali, de úgy látszik ezt is megússza. Még jó, hogy nem szemtől szembe küldtem el neki. Arra futotta, hogy letiltott, meg is érdemlik egymást...

Talán nem lesz belőle semmi. Azért nem csinálok mégegy fiókot, hogy elküldjem, hogy hogyan csalta meg.

Erről ennyit. Lezártam.

2017. szept. 4. 18:53
 15/16 anonim ***** válasza:
A barátnőd letiltotta a kamuprofilt mert előtte volt az írásos bizonyíték a pasija profiljáról írva, hogy azért Tinderezik, mert már nincs meg a szenvedély a kapcsolatában? :D Jó nagy sügér a csaj. Na erre írtam, hogy ilyen barátnő nekem nem kéne.
2017. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Pont ez történt, utolsó, igen!

Az már nem ment el, amikor írta, hogy milyen módon csalta meg, ez tette volna fel az i-re a pontot!

Úgyhogy nagy észlény a lány, az biztos! A pasi is, hogy egy kamu lánynak így kitárulkozik, nem is kellett kérdeznem, csak csinálni a screenshotokat.

Annak örülök b.sszus,hogy nem a rendes Facebookomból írtam rá, még én lennék a hibás!

2017. szept. 4. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!