Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az esküvő volt az az alkalom, ahol volt lehetőségem bedobni magamat. Bármiféle eredmény nélkül maradt. Miben bízzak még?

Figyelt kérdés

Több éve nincs barátnőm. Unokatestvérem esküvőjére készültem, úgy gondoltam minden eddigi sikertelen próbálkozásom után ez lesz az, ami az áttörést elhozza. Rengeteg ember, lányok, akiket újonnan ismerhetek meg, talán még rá is segít nekem, hogy látják a barátnőjüket férjhez menni, és nekik nincs barátjuk sem. Hogy ez a helyzet könnyebben közeledővé teszi majd valamelyiküket.


Vonzó voltam. Frissen borotválkozva. Levágattam a hajamat pont előtte este. Délelőtt újra megmostam a hajamat, pár órával előtte, csak azért, hogy friss legyen minden. Levágtam a körmömet, nem azokban a napokban, nem az előtte való éjjel, hanem közvetlenül az indulás előtt, hogy a legjobb szintet adjam.

Nem arról van szó, hogy ezeket egyébként nem teszem, de most mindenben ez volt előttem. Kifogástalannak lenni. Egyenruhában, 24 évesen. Semmi szépséghibám, vagy taszító külső jegyem nincs. Sem kapafog, sem görbe orrnyereg, sem pattanások, normális, természetes arckarakterrel. Minden cérnarojtot levagdostam ollóval az öltözetemről, minden varratában, mindenhol, hogy tökéletes legyen. Előtte tisztíttattam ki csak ezért, szabattam át. Hogy minden patent legyen. Arcszesz, hintőpor. Rövidujjú ing, hogy ne izzadjak, originál csomagolásban maradjak. Kitépkedtem a szemöldököm elálló szálait.

Még a fogamat is ki akartam fehéríttetni...

Olivaolajjal kentem be az arcomat előtte éjjel, hogy puha és nyugodt legyen a bőröm, ne legyen száraz vagy hámló, ne legyen kipirult.


Semmit nem csinálok másképp, mint más. Kopaszodó, kis szigethajú, a hátát görbén tartó, teljesen átlagos pasinak, göndör ÉS kopaszodó, alacsony pasinak, elhajló fülű, hézagos fogú, cigányképű pasinak voltak OLYAN barátnői, hogy felkötném magamat.


Akár álomkép is lehetnék. Helyes, magas, vonzónak tűnhető hivatás, rendezett családi háttér, jó anyagi helyzetben élek, kertes házban, intelligens vagyok, alapjáraton hűséges típus, és fiatal is.

A lányoknak meg kellene őrülniük miattam.

És nem. Mintha valami átok ülne rajtam.


Összesen egy lányt nem láttam párban senkivel - mert csak én vagyok ilyen nyomoronc, hogy egyedül megyek ilyen helyre -, de mikor megkérdeztem, táncol-e velem, elzárkózott. Még a szülei is unszolták, de neeem, ő nem tud táncolni, stb.


Azt hittem, csak szégyenlős. Órákkal később megkérdeztem, nem-e gondolta meg magát, akkor elég kiérezhető ingerültséggel közölte velem, hogy beszélget.

Szóval nem csupán szégyenlős volt, és ennyi, hanem csak a szülei előtt nem akarta bunkóra venni a dolgot... Akkor lejött előttem.


Nagyjából senkit nem érdekeltem, senki nem szólt hozzám, akihez pedig én, az lekoptatott.

Nem erre készültem.

Ez egyszerűen nem normális így. Hol van, és hogyan nagyobb esélyem? Mi az, ami miatt még első látásra sem fogok meg másokat, senkit, nem csak a saját kategóriámban, vagy felettem, de akár mélyen alattam sem?


Mondanám, hogy képmutatóak a lányok, akik a felszínességet panaszolják a belső értékek helyett, de még ez sem igaz, hiszen nem vagyok ronda, hogy ezt kérhetném számon.


Egyszerűen nincs meg a csajozós aurám? Tényleg létezik a szemmel nem látható kisugárzás, ami valakinél megvan, másnál nincs, és nem tanulható?

Mint valami feromon, ami vagy ottvan az ember körül, vagy a hiányát semmivel nem lehet betölteni, és minden mást is értéktelenné csökkent?


2017. szept. 4. 23:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:

Akkor mégegyszer leírom, mert látom, csak arra reagálsz, ami neked tetszik

Én azt sem értem, hogyha összesen egy lány volt pár nélkül, akkor miért olyan meglepő, hogy nem tudtál ott csajozni?? Lehet, hogy neki is alakulóban van valakivel. Vagy nem, és csak szimplán nem jöttél be neki.

Nem értem, hogy ezen mit kell ennyire rugózni. Nem amerikai filmekben vagy, ahol az esküvőkön szokás csajozni!

2017. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
En sem igazan ertem, mit pattogsz amiatt, hogy egyetlen egy lany volt par nelkul es ot nem sikerult felszedned. En is jarok helyekre a baratom nelkul is, ettol meg letezik, talan neki is volt valakije, aki nem tudott elmenni vele vagy meg nem volt olyan komoly.. vagy szimplan annak az egy lanynak nem voltal az esete. Barmilyen hihetetlen, a "tokeletes, alomkep" emberek se jonnek be az emberek 110%-anak.
2017. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
Te, van itt vagy 70 válasz (mert kb 20-at te magad írtál), abból elenyésző kisebbség jött ilyen feltételezésekkel. De mivel szerelmes vagy önmagadba, semmi mást nem vesz észre az önérzetes lelked, mint hogy téged 1-2 ember trógernek nevezett. Nem értem, miért veszed magadra. Közvetítesz magadról valamilyen képet, kérdezel, mi meg találgatunk. Te meg felhúzódsz rajta. Most őszintén: ennek van bármilyen értelme?
2017. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:

#91


De akkor mégis hol igen? Szinte mindenre azt mondják, hogy "itt meg itt nem lehet."


Lassan összesen 2 helyet nem zártak ki: fapados netes keresők meg a gagyi fesztiválok/kocsmák.

2017. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 A kérdező kommentje:

"Minek írtál ki kérdést, ha nem vagy hajlandó semmilyen kritikát, észrevételt elfogadni, csak vered a tamtamot, hogy a válaszolók a hülyék?"


Az nem kritika b+, hogy látatlanban megelőlegezik ismeretlenek, hogy a hétköznapokban igénytelen vagyok, zsíros hajú, biztos nem mozdultam el az asztaltól pár centinél többet, csak vártam a csodát (komolyan, mi ez a gyűlölködő zsigeri rosszindulat?!) és azonnal azt feltételezik, hogy például bunkón rövidujju ingre vetkőztem - mert semmi más nem lehet, minthogy én voltam valamiben igénytelen -, mindezt a tömény kedvességet úgy, hogy amúgy ha nem lennének a válaszírók autisták, már a kérdésből kiderülne a cáfolata előttük, de csipőből letámadnak - és nem veszik észre, hogy egy tenyérnyi szöveg értelmezésének hiányával éppen magukat teszil nevetségessé, nem engem?!

Való életben is így viselkedsz az emberekkel?? Nem hiszen, mert egy párszor már lecsendesítettek volna, és leszoktál volna erről, de itt interneten kiéli magát a sok frusztrált ember, hogy nincs kövezkezmény, és bárkivel bármilyen alpárian és támadóan viselkedhetnek.


**************


"Nem értem, hogy ezen mit kell ennyire rugózni. Nem amerikai filmekben vagy, ahol az esküvőkön szokás csajozni!"


És akinek máshol nincs rá akármilyen okból lehetősége? Nem egyszeri este egy alkalma volt ez:

>Több éve nincs barátnőm. Unokatestvérem esküvőjére készültem, úgy gondoltam minden eddigi sikertelen próbálkozásom után ez lesz az, ami az áttörést elhozza.<


Az meg látom, még mindig sokak értelmi képességét meghaladja, hogy az "akár álomkép is" nem egy kijelentő módban tett önjellemzés, hanem a kontraszt érzékeltetésére tett utalás, de itt a legtöbbeknek beakad valami itt, és más sor meg sem marad az A4-es méretű szövegből.


Itt jönnek össze azok, akiket gyűlöl a világ, ezért ők is gyűlölik a világot?

Komolyan, mintha köszönnék, és arconvágnának. Mint valami vidéki kocsma, ahova "gyüttmentként" belépni merészeltem.

2017. szept. 6. 20:48
 96/111 A kérdező kommentje:

"Te, van itt vagy 70 válasz (mert kb 20-at te magad írtál), abból elenyésző kisebbség jött ilyen feltételezésekkel. De mivel szerelmes vagy önmagadba, semmi mást nem vesz észre az önérzetes lelked, mint hogy téged 1-2 ember trógernek nevezett."


Kb. a negyedik oldal óta 3-4 válaszoló ír, egyszeri néhánysoros közbeszúrásoktól eltekintve.

De mutass rá, légyszi, hol vannak azok a jó indulatú találgatások, feltételezések, segítő szándékot mutató fejtegetések a "hát öcsém", "fú hallod", stb kommentek között. Elég, ha csak a sorszámukat beírod nekem.

Az az egy, ami kedvesen tett segítő szándékkal nekem felvetést, arra pontosan úgy is válaszoltam, megköszöntem, és elfogadtam.

2017. szept. 6. 20:58
 97/111 anonim ***** válasza:

#96


Pontosabban 1 válasz dícsért téged, a többi kritikát fogalmazott meg, amit láthatóan nagyon rosszul viselsz. A nárcisztikus személyiségzavar viszont gyógyítható (lenne).

2017. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 A kérdező kommentje:

Áruld már el, hogy mégis mi a franc volt dicsérő a #14-es válaszban, légyszi!

Neked ha valamiben nincs egy bunkó melléknév a sorok nyitószavaként, és még sok sikert is kívánt a tanácsai után zárásképp, az dicséret?

Feltárult a hiba forrása, ez a súlyos fogalmi zavar az.

2017. szept. 6. 21:14
 99/111 anonim ***** válasza:

Áruld már el, hogy mi olyan furcsa azon, hogy egyből egy lánynak nem jöttél be???

Azért mert állításod szerint nincs más lehetőséged, meg mert régóta vártad ezt az alkalmat MÉGIS KINEK KELLETT VOLNA CSAJOKAT SZÁLLÍTANI ODA, HOGY LEGYEN ESETLEG KAPÁSOD?

én komolyan sajnáljak. Nagyon szar lehet te lenni.

2017. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 A kérdező kommentje:
Tinder, badoo, stb. Akár itt gyk. De a lehetőségeim szűkre szabottak, mert élőben megmutatni magamat, többek előtt.
2017. szept. 6. 21:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!