Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az esküvő volt az az alkalom, ahol volt lehetőségem bedobni magamat. Bármiféle eredmény nélkül maradt. Miben bízzak még?

Figyelt kérdés

Több éve nincs barátnőm. Unokatestvérem esküvőjére készültem, úgy gondoltam minden eddigi sikertelen próbálkozásom után ez lesz az, ami az áttörést elhozza. Rengeteg ember, lányok, akiket újonnan ismerhetek meg, talán még rá is segít nekem, hogy látják a barátnőjüket férjhez menni, és nekik nincs barátjuk sem. Hogy ez a helyzet könnyebben közeledővé teszi majd valamelyiküket.


Vonzó voltam. Frissen borotválkozva. Levágattam a hajamat pont előtte este. Délelőtt újra megmostam a hajamat, pár órával előtte, csak azért, hogy friss legyen minden. Levágtam a körmömet, nem azokban a napokban, nem az előtte való éjjel, hanem közvetlenül az indulás előtt, hogy a legjobb szintet adjam.

Nem arról van szó, hogy ezeket egyébként nem teszem, de most mindenben ez volt előttem. Kifogástalannak lenni. Egyenruhában, 24 évesen. Semmi szépséghibám, vagy taszító külső jegyem nincs. Sem kapafog, sem görbe orrnyereg, sem pattanások, normális, természetes arckarakterrel. Minden cérnarojtot levagdostam ollóval az öltözetemről, minden varratában, mindenhol, hogy tökéletes legyen. Előtte tisztíttattam ki csak ezért, szabattam át. Hogy minden patent legyen. Arcszesz, hintőpor. Rövidujjú ing, hogy ne izzadjak, originál csomagolásban maradjak. Kitépkedtem a szemöldököm elálló szálait.

Még a fogamat is ki akartam fehéríttetni...

Olivaolajjal kentem be az arcomat előtte éjjel, hogy puha és nyugodt legyen a bőröm, ne legyen száraz vagy hámló, ne legyen kipirult.


Semmit nem csinálok másképp, mint más. Kopaszodó, kis szigethajú, a hátát görbén tartó, teljesen átlagos pasinak, göndör ÉS kopaszodó, alacsony pasinak, elhajló fülű, hézagos fogú, cigányképű pasinak voltak OLYAN barátnői, hogy felkötném magamat.


Akár álomkép is lehetnék. Helyes, magas, vonzónak tűnhető hivatás, rendezett családi háttér, jó anyagi helyzetben élek, kertes házban, intelligens vagyok, alapjáraton hűséges típus, és fiatal is.

A lányoknak meg kellene őrülniük miattam.

És nem. Mintha valami átok ülne rajtam.


Összesen egy lányt nem láttam párban senkivel - mert csak én vagyok ilyen nyomoronc, hogy egyedül megyek ilyen helyre -, de mikor megkérdeztem, táncol-e velem, elzárkózott. Még a szülei is unszolták, de neeem, ő nem tud táncolni, stb.


Azt hittem, csak szégyenlős. Órákkal később megkérdeztem, nem-e gondolta meg magát, akkor elég kiérezhető ingerültséggel közölte velem, hogy beszélget.

Szóval nem csupán szégyenlős volt, és ennyi, hanem csak a szülei előtt nem akarta bunkóra venni a dolgot... Akkor lejött előttem.


Nagyjából senkit nem érdekeltem, senki nem szólt hozzám, akihez pedig én, az lekoptatott.

Nem erre készültem.

Ez egyszerűen nem normális így. Hol van, és hogyan nagyobb esélyem? Mi az, ami miatt még első látásra sem fogok meg másokat, senkit, nem csak a saját kategóriámban, vagy felettem, de akár mélyen alattam sem?


Mondanám, hogy képmutatóak a lányok, akik a felszínességet panaszolják a belső értékek helyett, de még ez sem igaz, hiszen nem vagyok ronda, hogy ezt kérhetném számon.


Egyszerűen nincs meg a csajozós aurám? Tényleg létezik a szemmel nem látható kisugárzás, ami valakinél megvan, másnál nincs, és nem tanulható?

Mint valami feromon, ami vagy ottvan az ember körül, vagy a hiányát semmivel nem lehet betölteni, és minden mást is értéktelenné csökkent?


2017. szept. 4. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
100%

"Akár álomkép is lehetnék"


:D :D


Te vagy az Dandy? :D [link]

2017. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem hogy mit akartam válaszolni, mire legörgettem a beviteli mezőig telefonon. :D
2017. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, sikerült az egekig felmagasztalnod magad!! És akkor meg is érkeztünk. Iszonyat öntelt, beképzelt vagy, ami kb minden második sorodból ordít és ez jó eséllyel rajtad/külsődön is meglátszik, hogy mennyire oda meg visszavagy magádtól, ez pedig iszonyat visszataszító.. Mi az, hogy a lányoknak meg kéne örülnie miattad??:D Mert mégis ki vagy te, hogy érted rajongani kell? Ugye tudod, hogy nem minden a külső? Na meg koránt sem biztos, hogy attól hogy te jóképűnek tartod magad, valóban az is vagy.. De szerintem gyere össze magaddal, ugyanis annyira odavagy a saját látványodtól..:D
2017. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 A kérdező kommentje:

Minden második sorból?

Nagyjából azt írtam le, hogy mennyire rákészültem, mennyi mindent megtettem a tökéletességért, aki önmagától eltelt, erős önbizalmú, annak nincs szüksége ilyenre.

2017. szept. 4. 23:48
 5/111 anonim ***** válasza:
100%
Veletlenul nem rolad irtak az Amerikai Psychot?
2017. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 A kérdező kommentje:

És igen, az élesíti a kontrasztot, mert nem lehet mellőzni, hogy látom, ha nálam kategóriákkal lejjebb lévő pasik jelennek meg amúgy általam sem felért lányokkal.


Azért nekem nincs kikopva a hajam, nem állnak térközben a fogaim, nincs úgy megritkult, a fejbőrt is láttató hajam, hogy mellé még göndör is, nem vagyok alacsonyabb, mint a mellettem álló lány, nem állnak el a füleim - folytassam?


Ez nem elszálltság magamtól, ez helyes önkép, amit az sem rombol le, hogy sikertelen vagyok, mert nem engedem magamat ótvarnak látni a saját szememben, ha a környezet ezt is érné el amúgy nálam.

Főleg, hogy az említettek is leköröznek az életük alakulásában. Méginkább úgy érezhetném, hogy ennyire alulmúlok mindenkit. De ez nem így van!

2017. szept. 4. 23:55
 7/111 anonim ***** válasza:

"Nagyjából azt írtam le, hogy mennyire rákészültem, mennyi mindent megtettem a tökéletességért, aki önmagától eltelt, erős önbizalmú, annak nincs szüksége ilyenre."


K-k-k-kö-HÖM


"Akár álomkép is lehetnék."


[link]

2017. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 A kérdező kommentje:

Igen, mert lehetnék akár az is, legalábbis minden lány azokat fogalmazza meg, amiket írtam: hűséges típus, jó anyagi helyzetű, intelligens beszélgetőtárs, stb, stb, stb.

Ha ehhez még társul egy nem visszataszító külső, bármi olyannal, ami kizáró ok, nem vagyok alacsony, nincs sörhasam, nem vagyok kopasz - akkor mégis miben nem felelek meg a szigorú női kritériumoknak?


Én így írtam, amit írtam!


De könnyebb a mások miatt felgyülemlet indulatokat ismeretlen felhasználókra is áthúzni, mint mérlegelni, és értelmezni a tartalmat, ez biztos így van...

2017. szept. 5. 00:03
 9/111 anonim ***** válasza:
100%
Marpedig valami hiba van a rendszerben, es nem hiszem, hogy a lanyok vakultak meg es nem latjak, mekkora jackpot vagy ;) Altalaban eszrevesszuk, mi az, ami nekunk kell. Konkluzio: Oriasi tevedesekben elsz sajat magaddal kapcsolatban.
2017. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
65%
Rövid ujjú ing??? Hát itt toltad el. Esküvőre csak hosszú ujjú inget szabad fölvenni. A rövid ujjú kifejezetten bunkósság. Nem csoda, hogy senki nem akart veled még egy szót sem váltani. Igazából örülj neki, hogy ilyen olcsón megúsztad.
2017. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!