Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az igazi alfahímek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az igazi alfahímek a mai világban csak 40 felett alapítanak családot, addig csak falják a nőket?

Figyelt kérdés

Ott van például Nicholas Victor, aki egy tipikus alfahím, nőcsábász nagymester, több tízezer férfi példaképe Magyarországon, és már ő is 40 elmúlt, és még mindig csak a kalandokat és az élvezeteket hajszolja:

https://www.youtube.com/watch?v=RI_cp2zR1_Y

De persze saját elmondása szerint majd ő is meg akar állapodni, de még bőven ráér egy férfi a mai világban 40 fölött is.

Tényleg először kő kemény alfahímmé kell válnia a férfinak és akkor még akár 20 évvel fiatalabb nőkkel is családot alapíthat majd?


2017. szept. 5. 12:14
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%

Mar megint ez a frusztralt pszichopata negyvenes szuz? Unalmas a reklamod. Ez senkinek nem peldakepe, csak egy lecsuszott senki aki valakinek akar tunni ;)

A mai vilagban egy ferfi aki 30 eves korara nem tud felmutatni legalabb 1-2 komoly kapcsolatot, az egy luzer, 40 evesen meg aztan plane nem fogja mar senki komolyan venni. Olyan 23-24 eves korig elnezheto, ha valaki addig csak bulizgatott meg csajozgatott komolysag nelkul.

2017. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
45%

#1


És akik rondák és azért nem? Ja, azok rögtön "lúzerek"...

2017. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%

Szerintem 20 feletti lánynak, bármely vén fószer egy főnyeremény, főleg ha közel a halál órája. A papi hamar megy a sírba a víg özvegy meg élhet a párja által összeharácsolt vagyonból.


Meg persze ott vannak azok a hölgyek akik a kor mellé valamiért automata párosítják a tapasztalatot, a komolyságot, az udvariasságot, és a gavallérságot. Szóval vannak idős férfi fétises hölgyek dögivel.


Az igazi alfahímek pedig nem alapítanak családot, mert addigra túltolták a nőzést, és a nők elvesztik a varázsukat a szemükben. "Minden nővel ott hagysz a lelkedből egy darabot". Így van egy szám ami felett már nem gazdagabb, hanem szegényebb leszel.

2017. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Sirok. Ez alfa? Inkább nevetséges hülyegyerek.
2017. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
14%
Néha az az érzésem, Noblrsse a legnagyobb troll az oldalon. Vagy csak ostoban naiv.
2017. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem meg te vagy a legnagyobb troll az oldalon, inkabb huznal vissza dolgozni, igy nem lesz meg a heti 500 ezres fizu, ha allandoan itt nyomatod a baromsagaid.
2017. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

Alapvetően kitolódott ez az egész. No, nem 40 éves korig, de azért én sem vállalnék be gyereket 30 előtt, tekintve, hogy 25 évesen még egyetemen ülök, aztán még el sem kezdtem dolgozni.


Itt viszont tegyünk különbséget. Van eljegyzés, van házasság, és van gyerekvállalás. Nem hiszem, hogy a háromnak ugyanazon az éven belül kellene megtörténnie. Egy gyerek hatalmas felelősség, és úgy vagyok vele, hogy ne szórakozzunk már egy kis élettel. De kövezzetek meg, ha nem értetek egyet, egy biztos: én úgy nem tudnék nyugodtan felnevelni egy gyereket, hogy közben próbálom megjárni a szamárlétrát, állni a többi anyagi kiadást, mert nincs még annyi tartalékom, hogy kényelmesen legyek, és ennek tetejében dugig van a bakancslistám, aminek nagy részét lehetséges, hogy csak gyerek előtt tudtam volna kipipálni.


Bölcsebbnek tartom, hogy az ember lecsillapodik a fenébe, megteszi, amit meg akart még elköteleződés előtt, utána meg úgy alapít családot, hogy nem azon gondolkodik, mikor kúrjon félre, meg hogyan ne kopjon fel az álla, meg hogyan hagyja ott a családját. Ennek semmi értelme.


Értelemszerűen, nem túl bölcs dolog 20 éves nővel családot alapítgatni. Nem azért, mert nincs rá semmi saját vagyona akkor még, hanem azért, mert lelkileg nem alkalmas rá, és/vagy hülye.

2017. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fószer NEM alfahím. Vagy ahhoz már annyi is elég hogy képes kimondani 3 összefüggő mondatot?
2017. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked alfahím????????????????????????? xDDDDDDDD


Az alfahím nem ennél a kopasz gyökérnél kezdődik, hanem minimum Leonardo Dicaprionál. És most gondolj bele a helyébe. Iszonyatosan jóképű férfikén, tele dollár százmilliókkal, hihetetlen nagy vonzerővel, sikeresen akármelyik szupermodellt megkaphatod, és naponta válogathatsz. Melyik férfi döntene inkább úgy hogy örök életére leköti magát valakivel?!?! Nőként mondom, hogy ha pasi lennék én is ugyanúgy kihasználnám a lehetőséget.

Ja és a valódi alfahím itt kezdődik. Nem a proli max 1-2 millióval rendelkező, hitelre vett autóval és házzal rendelkező beképzelt idióta.

2017. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

#9


Ja há' mán' mekkora csóró akinek csak pármillája van.

2017. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!