Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát nem igaz hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem igaz hogy minden lány flegmán néz rám a plázában. Nektek lányoknak úgy mégis mi az atyaúristen kell?

Figyelt kérdés

Üdv Imre vagyok, és nem kérek tanácsokat. Én már minden tanácsot megfogadtam amiket itt láttam, listát írtam mindent kipipáltam


-képeket elküldtem, 10/10 ember azt mondta hogy 1000% nem a külsőmmel van a baj, mert nem vagyok csúnya

-Elmentem gyúrni be vagyok durranva rendesen már

-változtattam az öltözködésemen, rávettem magam ezekre a H&m, zara hasonló ruhákra amit minden 18 körüli fiú hord

-igényes vagyok (eddig is az voltam mondjuk) de már parfümöm is van amit 10 ezer forintért vettem rossmanos kuponnal amúgy 13 lett volna

-minden pont kipipálva a listán


Ígyse jön össze semmi, a nőknek valami milliárdos modellek kellenek csak???

Kedves vagyok velük, beszélgetek.

Ma ami kiakasztott, hogy egy plázávan mondom belenézek pár lány szemébe és rámosolygok, mindegyik olyan gusztustalan flegma fejet vágott.. amit végképp nem tudok hova tenni amikor az egyik a szeme rebegtetése közben elkedett valami szőrcsomót ütögetni a táskáján. WTF??

Mindegyik el van telve magától én hagyom is az egészet, feladom, nem tudom mi az isten kell nektek, eléldegélek egyedül... bár sejtem

Ami végkép kikészített, hogy egy lány ismerősöm legalább a kedvességet viszonozta, de aztán kihátrált az egészből és egy 30 éves pacákkal jött össze aki már főnök.

És most nem nagyképűség de olyan pasikat látok olyan csajokkal... copf a pasinak, tetkók, hordó bél stb. és egy full jó csaj van mellette



2017. szept. 7. 19:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is az atyaúristen, de valamiért te sem.
2017. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, de a plázában rám is elég sokan flegmán néznek.

Máshol nincs ez a jelenség. Miért csak ott ismerkedsz?


21/L

2017. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
31%

#12


Hol kellene? Mindenhol tilos, ha a GYK női véleményekből indulunk ki.

2017. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
32%

# 13

Kb. amúgy ez megy itt...

Osztálytárssal ne járj, ez íratlan szabály

Sulitárssal sem

Kollégával sem, nem etikus

Ezek szerint bevásárlóközpontokba se ismerkedj

Na meg bulikban sem, oda csak ribik járnak

Utcán meg végkép ne szólítsál már le senkit, mi vagy te darabolós gyilkos?

2017. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
70%

Azért ennyire nem fontos a külső. Hiába néz ki valaki jól, ha 0 személyiséggel rendelkezik, nem vonzó. Nem szabad semmit erőltetni. Légy önmagad és ne egy plázafiúcska.

Te látod flegmának a csajokat mert visszautasítanak a nők. Járj parkokba pl. Nézz ott is körül. Ja és csak mosolygósan, pozitívan.

Írásodból úgy érzem kétségbe vagy esve és valószínű ezt látják is rajtad ismerkedéskor.

Társkereső. Nekem is sok olyan írt aki úgy nézett ki mint te külső leírásod alapján, viszont legtöbbek azert nem jöttek be mert rossz volt már a képeken keresztül a kisugárzásuk.

2017. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
78%
Normalis no is jar plazaba. Vasarolni, de nem ott log fel delutan, hanem elintezi amit akar es tavozik.
2017. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

#15


És hiába van "megnyerő" személyisége, ha mellé ronda. Maximum egy barát lehet belőle aki majd asszisztál Mr.Ultramenőkarajszépfiú becserkészéséhez.

2017. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyünk már ennyire szélsőségesek... Nem csak ronda meg 10/10es pasi létezik a világon. Aki mondjuk külsőre "átlagos" vagy nem kifejezetten a jóképű definíciója, az simán tudja ezt kompenzálni egy magabiztos, pozitív kisugárzással, vagy egy olyan dumával, hogy sírva nevetsz rajta. Rengeteg ilyen embert ismerek. Meg az is simán előfordul, hogy egy "jó pasi" (ez mondjuk tök relatív) a legunalmasabb szürke kisegér és a külsején kívül semmit nem tud adni. Szóval ne sarkítsunk már ki mindent, én alig látok olyan pasit, akire azt mondanám, hogy na igen, ő nagyon ronda..
2017. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
23%

#18


Bár igazad lenne. Sajnos nekem van jópár haverom akik között van viccmester, szobatudós, művész stb. de mind parkolópályán van, mert egyikük sem szép... :S


De vannak olyan ismerőseim is akik viszont...hát...hagyjuk. Eszik őket a nők, mert mindegyikük szép, harsány, némelyik agresszív is.



Fair.

2017. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
65%
Hasonló hasonlót vonz... Szerintem ne is sajnáld nagyon, hogy nem jön össze azokkal a lányokkal. Ha nekik az agresszív, belül semmi pasik kellenek, akkor valószínűleg ők sem a legértékesebb nők. Engem néha dühít amúgy ez... döntsék már el az itt panaszkodó férfiak, hogy most akármilyen nő jó lesz nekik, csak nő legyen, vagy tényleg értelmes, normális nőt akarnak.
2017. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!