Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát nem igaz hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem igaz hogy minden lány flegmán néz rám a plázában. Nektek lányoknak úgy mégis mi az atyaúristen kell?

Figyelt kérdés

Üdv Imre vagyok, és nem kérek tanácsokat. Én már minden tanácsot megfogadtam amiket itt láttam, listát írtam mindent kipipáltam


-képeket elküldtem, 10/10 ember azt mondta hogy 1000% nem a külsőmmel van a baj, mert nem vagyok csúnya

-Elmentem gyúrni be vagyok durranva rendesen már

-változtattam az öltözködésemen, rávettem magam ezekre a H&m, zara hasonló ruhákra amit minden 18 körüli fiú hord

-igényes vagyok (eddig is az voltam mondjuk) de már parfümöm is van amit 10 ezer forintért vettem rossmanos kuponnal amúgy 13 lett volna

-minden pont kipipálva a listán


Ígyse jön össze semmi, a nőknek valami milliárdos modellek kellenek csak???

Kedves vagyok velük, beszélgetek.

Ma ami kiakasztott, hogy egy plázávan mondom belenézek pár lány szemébe és rámosolygok, mindegyik olyan gusztustalan flegma fejet vágott.. amit végképp nem tudok hova tenni amikor az egyik a szeme rebegtetése közben elkedett valami szőrcsomót ütögetni a táskáján. WTF??

Mindegyik el van telve magától én hagyom is az egészet, feladom, nem tudom mi az isten kell nektek, eléldegélek egyedül... bár sejtem

Ami végkép kikészített, hogy egy lány ismerősöm legalább a kedvességet viszonozta, de aztán kihátrált az egészből és egy 30 éves pacákkal jött össze aki már főnök.

És most nem nagyképűség de olyan pasikat látok olyan csajokkal... copf a pasinak, tetkók, hordó bél stb. és egy full jó csaj van mellette



2017. szept. 7. 19:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
59%
Miért, manapság fényevők az emberek? Már nem szokás ebédet főzni? Bocsi, hogy nem mindenki teheti meg, hogy a gazdag csávójával étterembe viteti a kis p.csáját minden nap :) Van, akinek marad a főzés.
2017. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
83%

Jól van látom megint a nyomorékok véleménye érvényesül, és aszerint vannak pontozva a válaszok.


Akkor higgyétek azt, hogy a bevásárlóközpontokba csak riherongyok járnak, akik még a fakanalat sem tudják megfogni.

Már 10 éve is gáz volt ez a sztereotip fas_ságot emlegetni, de sajnálom, hogy eddig ti csak a sarki abc-be jártatok.

2017. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a barátom főz. Ritkábban én. Néha meg rendelünk. Mivel mindketten dolgozunk, úgy gondolom, mindkettőnk főzhet. A különbség az, hogy ő szeret, én meg nem. Ja, az meg ne legyen már bűn, ha valakinek van pénze, jesus.
2017. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Úgy látom elfajultak itt a dolgok :D
2017. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Diavolino44 ***** válasza:

Aki apa-modell hianyara fogja, annak erdemes de inkabb kotelezo lenne olyan sracokkal logni akik nem annyira helyesek, de megis jok a csajoknal. Fizetsz par alkoholt s ott vagy a kozelukbe, s figyeled, hogyan viselkednek.


A kulso igenis fontos, azzal, ha valaki igenyesen oltozkodik, es sportol azzal javit az eselyein. A nok valogathatnak, igy menel tobb pontot gyujtesz be annal tobb sikered lesz. Ilyen pontok pl a, penz, nepszeruseg, oltozkodes, eletcelok, munka, hobby stb.


Kerdezo: az, hogy hogyan neznek rad az nem jelent semmit, mentem mar oda flegma csajhoz, akinek szeles mosolyra valtott az arca s elkezdtunk beszelgetni. De volt, hogy mosolygos lany bunkomodon vegig se hallgatta amit akartam mondani, s jot "bocs van baratom szoveg". Ne kedvesseget gyujts hanem pun.it. Menj oda gondolkodas nelkul a plazaba a flegma lanyhoz, s dicserd meg a hajat.

2017. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Sunshinedoll ***** válasza:
'oszt érdekes személyiségre szert tett-e kend, vagy csak acsarkodik, hogy a nők nem bomlanak a bedurrantott bicepszért, bármit is jelentsen az lmao?
2017. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

#36


Elég szürreális egy mondatban a székely öregek "kend" szava a gyík, gethes nerd figurák "lmao"-jával.

2017. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Az a baj. hogy mész a tömeg után H&m, zara, gyúrás, pláza... remélem tetkót nem csináltattál


Én nekem mondták: ha meg akarod szerezni azt a csajt, gyúrd ki magad. Én azt mondtam erre: nekem egy nő sem ér annyit, hogy én kigyúrjam magam miatta, mivel én nem tudnám elképzelni magamat 90 kilósan, voltam 75 is (nem éreztem jól magam a bőrömben), most vagyok 67.

Tehát a lényeg hogy te magad jól érezd magad a bőrödben.

Meg én köpök az ilyen nők után. Értem itt a plázar**acokat.

A normális lányok suliban vannak vagy munkahelyen és nem kirívóak, tehát egy bevásárlóközpontban sem fogod észrevenni őket.


25 F

2017. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
68%

Azért olyan baromságokat nem kéne leírni, hogy normális nő itt meg ott van, nem plázában, vagy ha mégis plázában van, akkor nem lehet észrevenni.

Én nem vagyok ribis, de simán feltűnő jelenség vagyok, sokszor hordok viszonylag rövid szoknyát, átlátszó fekete harisnyát, az összes farmerom vékony, tapadós, magassarkút is hordok. Összességében csinosan, kifejezetten nőiesen és divatosan öltözöm, majdnem derékig ér a hajam, és az arcom sem olyan, ami beolvad a többi közé. A legtöbb férfi garantáltan észrevesz. Ja, és igen, plázába is szoktam járni (ruhákat venni, esetleg beugrom egy kávéra, mozi, vagy esetleg csak lézengeni barátnővel...stb.). Enyhén szólva nem érzem azt, hogy én jellemre olyan nő lennék, aki után bárki csak köpne egyet, vagy ne lennék "normális". Nem vagy flegma senkivel, nem vagyok értéktelen liba, sőt, mi több, még főzni is tudok. :DDDDD

2017. szept. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a humoroddal hódítani :)
2017. szept. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!