Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát nem igaz hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem igaz hogy minden lány flegmán néz rám a plázában. Nektek lányoknak úgy mégis mi az atyaúristen kell?

Figyelt kérdés

Üdv Imre vagyok, és nem kérek tanácsokat. Én már minden tanácsot megfogadtam amiket itt láttam, listát írtam mindent kipipáltam


-képeket elküldtem, 10/10 ember azt mondta hogy 1000% nem a külsőmmel van a baj, mert nem vagyok csúnya

-Elmentem gyúrni be vagyok durranva rendesen már

-változtattam az öltözködésemen, rávettem magam ezekre a H&m, zara hasonló ruhákra amit minden 18 körüli fiú hord

-igényes vagyok (eddig is az voltam mondjuk) de már parfümöm is van amit 10 ezer forintért vettem rossmanos kuponnal amúgy 13 lett volna

-minden pont kipipálva a listán


Ígyse jön össze semmi, a nőknek valami milliárdos modellek kellenek csak???

Kedves vagyok velük, beszélgetek.

Ma ami kiakasztott, hogy egy plázávan mondom belenézek pár lány szemébe és rámosolygok, mindegyik olyan gusztustalan flegma fejet vágott.. amit végképp nem tudok hova tenni amikor az egyik a szeme rebegtetése közben elkedett valami szőrcsomót ütögetni a táskáján. WTF??

Mindegyik el van telve magától én hagyom is az egészet, feladom, nem tudom mi az isten kell nektek, eléldegélek egyedül... bár sejtem

Ami végkép kikészített, hogy egy lány ismerősöm legalább a kedvességet viszonozta, de aztán kihátrált az egészből és egy 30 éves pacákkal jött össze aki már főnök.

És most nem nagyképűség de olyan pasikat látok olyan csajokkal... copf a pasinak, tetkók, hordó bél stb. és egy full jó csaj van mellette



2017. szept. 7. 19:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Na, hallod, én ha bemegyek egy plázába, akkor azt valami céllal teszem, például valamelyik üzletből vásárolni akarok, vagy legalább megnézni a kínálatot, esetleg sürgősen el kell jutnom egy WC-re, és ez esik útba, ami kulturált és rendesen felszerelt is, vagy megéheztem, és veszek egy hamburgert, ilyen helyeken jellemzően van posta, ATM, gyógyszertár, amik miatt ugyancsak lehet okom bemenni például munkából hazafelé, elvétve még az is előfordul, hogy ilyen helyre megyek moziba, és nagyon ritkán ismerőssel találkozom éppen plázában. Oké, nem zárkózom el, hogy esetleg ilyen helyen botlok bele az igaziba, de nem ez az elsődleges cél. Szóval minek pattogsz?
2017. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
22%

#20


Ezze az a gond, ha válogatsz, akkor ezt fogja a nép elsőnek a szemedre vetni. "Há' azé' nincs senkid mer' válogacc".


De ha meg nem akkor az a baj.



Hogyan lehet megfelelően eljárni és jól is járni?

2017. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%

#21


Viszont így meg szinte sehol nem lehet. Pontsabban a szépeket felszedik a nők kis túlzással, a többiek pedig sehol nem is próbálkozhatnak...

2017. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
92%
"Hogyan lehet megfelelően eljárni és jól is járni?" - Úgy, hogy önmagadat rendesen ismerve válogass. Nekem sem jó az, akinek bárki jó, mert neki nem én kellek, hanem csak egy bármilyen nő, és épp én lennék az, ez megalázó. A másik véglet, aki irreálisan válogat, és nem önmagához mérten. Aki önmagához mérten válogat, azzal nincs baj, az előbb-utóbb megtalálja azt, aki hozzá illik.
2017. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
28%

Ez sem igaz, mert sokszor aranyos, értelmes lányoknak van a legsutyerákabb palijuk.

Egyszer azt mondjátok, hogy hasonló hasonlót vonz, máskor meg azzal magyarázzátok az általam említetthez hasonló példákat, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Akkor most döntsetek már el.

2017. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
92%
"Viszont így meg szinte sehol nem lehet." - Lehet, csak meg kell tanulni, hogy melyik közegben mire vevők az emberek. Egy plázában nem lehet ugyanazt a módszert elsütni, mint egy discoban. Más közeg, más módszer, illetve nem árt azért arra is figyelni, hogy milyen állapotában szólítod le a másikat. Ha teli hólyaggal rohanok a legközelebbi WC-re, és úgy próbálsz megállítani, én is elhajtalak melegebb éghajlatra.
2017. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy aggyal csináljátok, nem szívvel. Túl sokat agyaltok a dolgokon, és keveset cselekedtek. Nem kell ezt számolgatni, meg ha megtetszik egy lány a plázában, akkor nem kell addig követni amíg egy parkba beér, hogy "törvényesen" fel tudjátok szedni. :D Csak nyitott szemmel kell járni szerintem. De mondjuk őszintén megmondom, hogy 4 éve nem vagyok része a "párkapcsolati piacnak", tehát azóta biztos változtak az ismerkedési szokások is.. De szerintem ne hallgassatok senkire, mnjetek a saját fejetek után és ne agyaljátok túl. Meg ne hagyjatok ki egy lehetőséget csak mert "xy123 a gyakorin azt írta, hogy nem szabad munkahelyen ismerkedni" stb. :)
2017. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

#26


Tartózkodnék az ilyen gagyi csajozós dumáktól, inkább korrekten megmondanám, hogy mit gondolok. Csak hát ez sokak szerint "túl direkt". Viszont a bazsalygás, bájcsevely sosem ment igazán...

2017. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek a hozzá illő társat kell megtalálnia, de hogy kihez ki illik, az egyéni, van, akihez hozzá hasonló illik (vannak tipikus orvos, pedagógus, táncos... stb. házaspárok), van, akihez pont az ellentéte (vannak, akik meg teljesen máshoz értenek, mással foglalkoznak, más a habitusuk, mégis jól tudnak együttműködni, mert nekik meg az kell).
2017. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
15%
Normalis no otthon fozi az ebedet... 😂😂😂 Ja, 100 evvel ezelott.
2017. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!