Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen kaliberű csajt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kaliberű csajt el tudnátok képzelni egy alacsony pasi mellett vagy ő már a magas, sportos pasik privilégiuma?

Figyelt kérdés

[link]

A többi képét is érdemes megnézni, szerintem alsó hangon 9/10-es a csaj, nekem nagyon bejön. Nem konkrétan a személyére gondolok (tudom, hogy híres és intelligens), hanem a külsejére. Sok hozzá hasonló külsejű vékony tipikus "petite" egyetemista kiscsajt szoktam látni, de nekem mindig az tűnt fel, hogy pont az ilyen törékeny lányok szoktak szinte mindig +180-185-ös sportos szépfiúkkal lazulni. Szerintetek lenne nála esélyem alacsony pasiként vagy abszolút nem az én kategóriám? Nemet és kort is írjatok pls.



2017. szept. 7. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Full atlagos lany.
2017. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

Híres és intelligens vagy? Általában a híresek híresekkel kötnek kapcsolatot.


Egyébként mazochista vagy? A csaj hány centi? És te hány centi vagy?

Csak megsúgom, nagyon kevés csaj fogja azt tolerálni, hogy a pasija alacsonyabb legyen, mint ő.

2017. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Azzal tudom elképzelni, aki megtetszik neki. Hát honnan kéne itt bárkinek is tudnia, hogy xy-nak milyen pasik jönnek be? Az ilyen kérdéseknek annyira nem látom értelmét. Meg annak se, hogy nem próbálkozok be egy csajnál csak mert "áhh tuti nem vagyok elég magas/sportos, úgy se kellenék neki".
2017. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ès te hányas vagy a tizes skálán?
2017. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Ki a faxom ez a Döbrös mit tudom én?!


Kérdésedre válaszolva: bárhol el tudom képzelni, tesco csemegepult, otp ugyfelszolgalat, de akár egy alacsony pasi mellett is. 😅😎

2017. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Sajnos minde férfinek az ilyen vékonyak tetszenek, ha meg erre nagy a kereslet, ők nyilván ezt kihasználva a helyea pasikat fogják valasztani.

Az átlagos, husisabb lányokat már észre sem veszitek, pedig lehet, hogy sokkal figyelmesebbek, kedvesebbek.

A vicc, hogy még a féefiak mondják a nőkre, hogy felszínesek...

2017. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Komoly arc vagy. A csaj teljesen átlagos, Én is az vagyok, de az összes barátnőm szebb volt nála. Nincs olyan, hogy ki kinek a kategóriája. Aki tetszik, annak udvarolj. Ha te is tetszeni fogsz neki, akkor összejöttök, ha nem, nem. Ez esetben ismerkedsz és keresgélsz tovább. Ja, magasság: Igaz, hogy én 183 cm/férfi vagyok, de most egy 188 cm magas nő tetszik. Nem kérdezgetek senkit, hanem megyek, csapom neki a szelet ezerrel. 42/F
2017. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

#6


Nőként mondom neked, hogy nem testalkat és súly kérdése a figyelmesség és a kedvesség, hanem emberi mentalitás kérdése!!!

2017. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Átlagos, 10/5 csaj, lehet nála esélyed.
2017. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
4%

Végre nem egy profi sminkes által megcsinált csajt linkeltek. :DD Haladás.


Szerintem egyébként nagyon szép csajszi, de ezek mellett egyszerű, természetes. Belőle nem nézem ki, hogy túlzottan felszínes lenne, de nyilván nála is van egy mérce.


21/L

2017. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!