Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy aki nekem tetszik, az elutasít, (többnyire) aki nem jön be annyira az meg engem akar?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A lányok beijednek attól, ha komolyan tetszenek valakinek aki tudja mit akar. Pánikba esik és ellök magától. Valójában akkor tudnál összejönni egy neked tetsző lánnyal, ha eléred, hogy ő szedjen fel téged. Ha látja rajtad a vonzódást akkor véged, nem lát benned kihívást.
2017. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán a viselkedésed?

Akit nem akarsz, azzal fesztelen vagy és természetes, + érzi rajtad, hogy nem kell neked és ez az emberek többségét valamilyen homályos bizonyítási kényszerből izgatja.


Akit viszont akarsz, azzal homlokegyenest másképp viselkedsz és ezek szerint ez nem jön be.

2017. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nő a kèrdező
2017. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,férfi vagyok.
2017. szept. 10. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy fokkal letekerem a.bizalomszintet a csápjaimban
2017. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel ez viszonylag rendszeresen fordul veled elő, az ok benned keresendő. :(

A 2-es tökéletesen leírta, szerintem is ilyesmi lehet a háttérben.

2017. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!