Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy dillemába vagyok, megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dillemába vagyok, megtaláltam a tökéletes nőt, de pasija van. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Külsőleg, belsőleg a tökéletesség, legalábbis a számomra. Külsőleg olyan angyali pofi, amilyet még nem láttam, maximum netes képeken, nagy kék szemek, barna haj, fogszabályzó ami még édesebbé teszi, 165 centi körüli, tökéletes vékony alak/fenék.

Belsőleg értelmes, bármilyen témáról el lehet beszélgetni vele, életvidám, aranyos, kedves. Nagyon belezúgtam.

Egyik ismerősöm azt mondta, amikor bevallottam neki, hogy szerelemben és háborúban mindent szabad.

De ha mégis el sikerülni csavarni a fejét, akkor az lenne bennem mindig, hogy olyan mint azok a lányok, akiket ribinek tartottam. És ő pont azért olyan tökéletes, mert teljesen más, mint azok a lányok.

Plusz mindig bennem lenne, hogy mi van, ha én is így járok... mert ha én megtudtam tenni, akkor más is...



2017. szept. 10. 20:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fogyatékos, csak nem értettem, mit keres a címkék közt a "tág" és a "pupilla". De ezek szerint csak nekem nem világosak a kapcsolódási pontok. Bocsi.
2017. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

# 21


ha valaki számára vonzó vagy, akkor kitágul a pupillája

gondolom ezért tette be

2017. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én tudom, de remélem, érezni, hogy ez kb az utolsó dolog, ami egy ember eszébe jut, ha élete szerelméről beszél..
2017. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
hehe
2017. szept. 19. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!