Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találkoztál és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkoztál és hogy ismerkedtél meg a szerelmeddel? Akár nagy Ő-vel!

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
A nagy ő vel először a suliban majd a billentyűzeten. MEgnyomtam a shiftet és a kis ő-t és megkaptam a nagy Ő-t.
2009. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

hát általános suliba együt jártunk csak 2 ével idösebb...és suliba nembeszéltünk csak látásbol ismertük egymást...és akor növéremnek(18) szakközépben osztálytársa lett anno és akor kezdtünk el beszélni...és akor lehivott a bandájukba(általános iskolábol a baráti kör)és bemutatott mindenkinek..és akor oda lejártam...és egyik este tüzijáték volt és akor lesmárolt.:D

remélem érthetö voltam:P(növérem nem bukott csak 2 szaközépbe járt..és átment és akor ujra 9 volt..:Dbarátom 17 én 15

2009. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtárban megismertem, segítettem neki jó könyvet választani, s hazafelé menet beszélgettünk. Hazakísértem, elkértem a telefonszámát és 3 hét után kezdtünk el járni:) Azóta is ő a nagy Ő nekem:) 16/F
2009. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Legelőször a neten beszéltünk, utána telefonon és személyesen találkoztunk, és az Igazi nő a számomra megvan. Tehát az én esetemben így alakult, ettől függetlenül teljesen mindegy hogy hol ismerkedünk meg a leendő párunkkal. Én még annó a sok munka miatt nem értem rá olyan helyeken járni ahol azonnali személyes ismerkedésre van lehetőség, de 19 hónapja, harmónikus, szinte veszekedés mentes kapcsolat Boldog résztvevője vagyok és tavaly karácsonykor meg is kapta a párom a jegyűrűjét. Imádom!

És aki azt mondja hogy nincs értelme a neten ismerkedni nem értek egyet, mert ha elmegyek egy discoba és ott talizok valakivel még sosem láttam, ugyanúgy nem tudok róla semmit mint ahogy a neten, de ezzel nem azt akarom mondani hogy feltétlenül ott kelljen ismerkedni. A neten ott a veszély hogy valaki csak szórakozik a másikkal, de kreativítással ezt ki lehet kerülni, ha ezt az ismerkedési formát választja valaki. 27/F

2009. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az internetes párkeresés híve, de ez bejött:

Iwiwen a részletes keresőbe beírt a párom egy csomó paramétert és csak engem dobott ki neki. Megnézte az adatlapom és utána írt, hogy szimpi vagyok neki (igazából egy iszonyatosan édes és kedves levelet írt). Másfél hónapig levelezgettünk így, aztán találkoztunk és kb két hét múlva, a negyedik randin már együtt jártunk.

Azóta is boldogságban, szerelemben, már egy éve :)

19/L

2009. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mi is a neten ismerkedtünk meg!!! távkapcsolatnak indult mivel 400 km volt köztünk, de azóta már összeköltöztünk és boldogok vagyunk együtt!!!24/L
2009. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk úgy kezdődött, hogy mivel nemdohányzó lépcsőházban lakom, minden este zárás előtt lejártam cigizni a koli elé. Egyik nap pont akkor mentek buliba, mikor lent voltam, és leállt velem beszélgetni. Egy hét múlva megint eljátszottuk ezt, aztán miután már párszor összefutottunk máshol is, megbeszéltük az első randit. :) Mi a tanulság? Ha téged nem zavar egy káros szokásod, ne hallgass másokra, ha le akarnak szoktatni, mert lehet, hogy egyszer még előnyt kovácsolsz belőle. xD (A srác eggyel felettem lakik, de még sosem láttam ezelőtt. Ők lifteznek, én meg nem járok felfelé. Mázlink volt. :))
2009. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
régóta ismertem látásból,városban sokszor láttuk egymást,mindig beszólogattak a haverjával(a poén h nem tetszett és bunkonak tartottam:D)aztán egyszer elmentem egy házibuliba és ki volt ott?hát Ő:Dott elkérte a számom,beszélgettünk,táncoltunk!másnap felhivott h taláálkozhatunk e?aztán még páraszor randiztunk és rá 3 hétre összejöttünk,azota is együtt vagyunk már lassan 5 éve:):)
2009. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Immár 3,5 éve annak,hogy megismerkedtem a vőlegényemmel-mert már 1 éve megkérte a kezem! :) Szóval anyukám az Országos Mentőszolgálatnál dolgozott és apárom is.Én elég sokat járkáltam be anyumhoz és ott talált rám,én meg rá...Anyum elment 1 hét szabira és előtte megnéztem a oárom beosztását,bementem hozzá aznap mikor dolgozott,és elmenetünk beszélgetni---randizni...Azóta együtt vagyunk én már as menyasszonya vagyok és hál isten még mindig szeretjük egymást a nehézségek ellenére... IMÁDOM ÉS Ő IS ENGEM!!! :D 20,5 L
2009. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
honfoglalo.hu-n azt írta, hogy ne lépjek ki
2009. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!