Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más huszonévesnek sem megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más huszonévesnek sem megy az ismerkedés? Miért?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, eddig sajnos elég rossz kapcsolataim voltak. Egyszerűen már nem tudom, hogy hol és hogyan ismerkedjek? A legutóbb pl. úgy szakított velem valaki, hogy nem írt vissza facebookon, pedig huszonéves "felnőtt" ember. :( Teljesen kétségbe vagyok esve és mindig azon gondolkodom, hogy mi lehet velem a baj? Más is jár/járt hasonló cipőben?

2017. szept. 14. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem kellene kizárólag a helyes pasikákra menni.
2017. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

szóval a párválasztásnál lősz mellé?

előfordul... legközelebb akkor inkább maradj egyedül, élvezd az életet, és csak azzal kezdj komoly kapcsolatba, aki tényleg az igazi!

2017. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tisztázni (mert már több ilyen üzenetet kaptam), hogy nem a "helyes pasikákra megyek rá". Az eddigi kapcsolataimban és ezután sem a külső lesz a legfontosabb, nincsenek hatalmas elvárásaim.
2017. szept. 14. 09:18
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Minden nő ezt mondja de tényleg,aztán ugyanaz van mindig,átlag pasas kinézetre,és ráfogják hogy gyenge a kisugárzásod..
2017. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én is eléggé melléfogtam, a csalódások miatt most nem is keresek senkit

szerintem ismerkedésnél figyelj oda a jelekre és ne egyből kapcsolatot akarj, hanem először ismerkedni a másikkal!


24F

2017. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

De te miért akarsz ismerkedni? Nő vagy, nem neked kell ismerkedned. Amúgy persze, mivel felszínes világban élünk, ahol pont az ilyen gondolatok miatt mint ami benned van most (azaz, hogy neked kell ismerkedned/kezdeményezned) válik torzzá az emberek hozzáállása a kapcsolatokhoz. A férfi dolga az ismerkedés/udvarlás, a nőé pedig a választás! Ne akarj ezen változtatni mert ha egy férfitól elveszed a 'vadászatot', azzal a férfit ölöd meg ami ilyen degeneráltságokat szül mint a te eseted.


Kétségbe esni meg nem kell. 24 vagy, nem 44. Ne akard görcsösen mert az nem megy, az agy kémiáját/hormonaidat nem lehet átverni azzal, hogy te eldöntöd, hogy most akarsz valaki!

2017. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ma 14:33


"egy férfitól elveszed a 'vadászatot', azzal a férfit ölöd meg"


A CSÚNYA PASIK ELEVE MáR HALOTTAK

2017. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
előző, igazad van.
2017. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó két választ fel sem fogtam :D Gyerekek, ne viccelődjetek, nem falun vagyunk a sarki kocsmában.
2017. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem pedig még kapcsolatom sem volt 21f
2017. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!