Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek? Lányok/Nők

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Lányok/Nők

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban lányok/nők véleményére lennék kíváncsi.


Van egy lány aki már nagyon hosszú ideje szimpatikus nekem. Mivel nincsen önbizalmam így nagyon össze kellett szednem minden bátorságomat,hogy egyáltalán oda merjek menni hozzá beszélgetni. Rászántam magamat és beszélgettem vele és nagy meglepetésemre nem hajtott el. De a továbbiakban nem merem keresni a társaságát mert Bevallom őszintén nagyon Félek tőle. Amikor meglátom rögtön hevesebben kezd el dobogni a szívem, a gyomrom görcsbe rándul,izzad a tenyerem és persze ilyenkor meg sem tudok szólalni. Nagyon elkeserít,hogy ilyen bamba vagyok. Ugyanabban az iskolában tanulunk,ugyanazok a szakon csak Ő egy évfolyammal feljebb és ráadásul ugyanazzal a vonattal is szoktunk haza utazni. Tudom,hogy egyáltalán nem vonzó a viselkedésem de egyszerűen nem tudom legyőzni a félelmemet.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2017. szept. 11. 07:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen véleményt szeretnél hallani? Nem nagyon tettél fel kérdést.

Ha nem mersz hozzászólni, nem lesz ebből folytatás, ez nyilvánvaló. Mi a kérdésed?

2017. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Kifogás: "de egyszerűen nem tudom legyőzni a félelmemet."

Olyan nincs, hogy valamit nem tudsz legyőzni, egyszerűen csak nem akarod és lusta vagy. Ennyi.


Nyugi, nem is kell változnod, maradj csak töketlen félős gyáva nyuszi.

Majd egy tökösebb legény lecsapja a kezedről a csajszit. Lehet, hogy jobban is járna egy másikkal.


Gondolom erre a válaszra vártál.

2017. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egszer odamentel, beszelgettetek. Ha tobbszor nem keresed, akkor egyetlen dologra fog gondolni, hogy nem jon be neked.
2017. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Délután odamegyek hozzá és beszélgetek vele lesz ami lesz. Nem akarok ilyen töketlen bamba lenni. De viszont érthető,hogy Félek mivel a 19 évem alatt Ő volt az első lány akivel beszélgettem.
2017. szept. 11. 08:15
 5/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem a vonaton nagyon jókat lehet beszélgetni. Nem kis szerepe volt abban hogy beleszeretem a páromba, aki először be sem jött nekem.

Eleinte csak a vonaton beszélgettünk. Majd az egyetemen, aztán lettek közös programjaink és mire feleszméltem már hiányzott nekem.


Szóval szerintem egy interakció nem fog megártani a kapcsolatotok alakulásának.

2017. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Összeszedem minden batorságomat és beszélgetek vele a vonaton. Tényleg nem akarok bamba lenni.
2017. szept. 11. 08:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki ugyanezeket. elméletileg ez nem riasztja el
2017. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a félek... mitől? Megver? Megöl? Ellopja a cuccodat?
2017. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Attól Félek,hogy visszautasítana és ezt egy kudarcként élném meg.
2017. szept. 11. 10:20
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz te meg annyi kudarcot megelni az eletben, hogy visszagondolva majd jot nevetsz magadon.
2017. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!