Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogyjó pasit (30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogyjó pasit (30-40 körülit csak házasat, vagy kapcsolatban levőt lehet találni?

Figyelt kérdés
Magyarul ebből a korosztályból az igazán jó pasikat úgy kell valakitől elcsábítani,mert aki tar5ósan egyedülálló ott valami baj van.
2017. szept. 15. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2017. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mit értesz "jó pasi" alatt? Sokan 30 felett érnek meg igazán, ezért van választék. Miből gondolod, hogy jobb egy házas vagy kapcsolatban levő férfi, mint egy egyedülálló?


28/N

2017. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve mindenkinél valami baj van. Max a te szempontjaid közt az ő vaja nem baj.


Amúgy meg persze kérdés mi a jó pasi. Én volt akinek az voltam, másnak meg nem.


Ezekkel azt akarom mondani, hogy szerintem tök nincsenek szabályok. Meg semmi értelme a fentin agyalnod. Lehet te vagy speciális és kevesen hatnak rád.

2017. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Úgy mondanám, a nők vadásznak rájuk. Akit párkapcsolatra megfelelőnek ítélik, arra gyorsan lecsapnak. Azért, mindig akad, aki szabad.


Másik rész, én nem tartom magam jó pasinak, partinak. Ettől függetlenül, 30-50 éves korom között, volt pár nő, aki azon mesterkedett, hogy megszerezzen párnak magának.

2017. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ott van még az, amelyiknek pont nem te kellesz, hanem a legjobb barátnőd :)
2017. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Találtam. 39N
2017. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében igen, de vannak "kivételek" és azért nem fehér holló ritkaságban. Van, aki épp akkor vált el, van, akinek nem volt a párkapcsolatokban szerencséje, van, aki épp most "érett meg" arra, hogy jó pasinak lehessen tekinteni (és ezt nemcsak külsőre értem, de arra is lehet, ha mondjuk fél éve kezdett csak el sportolni, és előtte erősen túlsúlyos volt), vagy épp nagyon válogatós (nem feltétlenül negatív értelembem).
2017. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vagy olyat, aki nem akar hosszú távon elköteleződni és heti-havi szinten mással alszik.
2017. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Dogmatikus gondolkodásod van. Arra is kíváncsi lennék, hogy te mit tudsz adni egy „jó pasinak”. Eleve ez a pasi megszólítás fura. Gondolom, tudatos/komoly párkapcsolatot kereső már nem is lehet az olyan ember, aki tartósan egyedülálló...
2017. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy ez régen így volt, de most már szerintem nem igaz. Ahogy minden kitolódott a nőknél, úgy szeritnem a pasiknál is. Én egy csomó harmincas pasit ismerek, aki most lett túl egy kapcsolaton, ami első komolyabb volt, de zátonyra futott, most ért meg fejben arra, hogy elkezdjen komolyan tervezni, családra vágyni. Normálisak, külsőre sem gázosak, csak így jött ki a lépés. Lehet régen ez egyértelmű volt, hisz 20-25 között már mindenkinek volt családja, de mostanában 25 évesen az emberek (férfiak és nők egyaránt) még csak ismerkednek az önállósággal, nemhogy rögtön fejest ugorjanak egy házasságba.


Szerintem ne írj le mindenkit, ismerd meg őket és aztán dönts.

2017. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!