Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek nehezebb párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek nehezebb párt találni magának a csóró kövér férfinak vagy csóró kövér nőnek?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.

2017. szept. 16. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak, amelyiknek unalmasabb a személyisége.

Szerintem nemek között nincs különbség, az tény és való, hogy egy kövér embernek (tehát férfinak, nőnek is) nehéz párt találnia, de nem lehetetlen.


21/L

2017. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak, amelyik impotensebb, frigidebb, mert az nem is keres.
2017. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Egy kövér nő bármikor találhat, de egyk övér férfinek nehezebb lesz.

Bár én még szűzként sem jönnék össze kövér emberrel, lehet 3 éven belül már a föld alatt lesznek.

2017. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kövérség a nőknél nagyobb hátrány, a csóróság meg a pasiknak. De ami a pártalálást illeti, az mindenkinek nehéz, akinek az igényszintje nem a béka feneke alatt van. Aha, megvan,annak nehezebb akinek magasabbak az igényei.
2017. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy.

Eleve egy kövér nő vagy férfi, igazából mindegy lehet vonzó attól hogy még kövér. Nem egy olyan csajt ismerek akik kövérek de mégis csinosak, előnyösen öltözködnek, ápoltak. A kövér férfiak is ha adnak magukra valamelyest akkor ők is elég jól tudnak kinézni.

Meg ugye a kövér embernél nagyon sokat számít mennyire fogadja el magát, ha elfogadja magát ez látszik a kisugárzásán, önbizalmán és ez már sokat tud nyomni!

2017. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baba vagy.
2017. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Konkrétan PÁRT (és nem egyéjszakás dugópartnert), sztem egy nőnek nehezebb ilyen paraméterekkel.
2017. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!