Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn az összes lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn az összes lánynak ugyanannyi esélye van a pártalálásra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a nálam szebbeknek és a nálam csúnyábbaknak is jócskán van adatlap nézettsége, most attól eltekintve, hogy a szebbeket többen, a csúnyákat kevesebben nézik meg.


Középmezőnybe sorolom magam, vannak nálam kevésbé szebbek, de tőlem sokkal szebbek is, nyilván a cicivillantós, csücsörítős, tükörben pózolós stílustól biztos nagyobb sikerem lenne.


Lényegében minden lányt megnéznek a férfiak társkeresőn? Mindenkinek adnak esélyt?


2017. szept. 16. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mindnek. Az más kérdés, ha már igényeid is vannak. De ha bármilyen férfi jó, akkor biztosan találni fogsz.
2017. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"nyilván a cicivillantós, csücsörítős, tükörben pózolós stílustól biztos nagyobb sikerem lenne."


Az lehet, de ezzel kiket vonzanal be? A normalis ferfiakat biztos nem. Nem a mennyiseg a lenyeg.

2017. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annak, aki maga is hajlandó kezdeményezni, annak lényegesen jobbak az esélyei a pártalálásra, mint aki a saját és mások adatlapján számolja a nézettséget.
2017. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit néznek a férfiak,mert én csak szólóban nyomom, de az biztos hogy nekem társkereső oldalakon alig akadt 1-2 olyan nő, akire kíváncsi voltam. Senkivel se jönnék össze onnan a valóságban és senkinek se adok esélyt, aki nem tetszik valamilyen módon. De sokszor semmit sem ér ha van benne valami, ami tetszene, mert ez nagyon kevés egy kapcsolathoz. Pont azért szakítottam az exemmel, mert nem ő rá vágytam, csak szerettük egymást emberileg.
2017. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A "megnézni" és az "esélyt adni" azért nem ugyanaz... Én kíváncsiságból megnéztem az adatlapjait a környékbeli fotós és nem fotós lányoknak is. Még azokét is, ahol a profilképből tudtam, hogy nulla a valószínűsége, hogy rá fogok írni. Kíváncsiságból.

Ha kitennéd közszemlére a melleidet, attól inkább ez a kíváncsiság kerülhetne előtérbe, annak a valószínűségét hogy pl. én Rád fogok írni inkább csökkenti.

Inkább szerepeljenek értelmes, saját gondolatok a leírásban, legyen kitöltve az a rovat, hogy kit keresel, mi esetleg a kizáró tényező - ha az ember tudja, hogy pozitív visszajelzésre, vagy legalább válaszra számíthat az meghozza a kedvét az üzenetíráshoz.

2017. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem senkit sem bántok meg! Látatlanúl a normál kategóriába sorollak kérdező. Társkeresőn vannak a millás(annak teszik magukat) önimádó qvák...10-20kép minimum fent van róluk de 100+is előfordúl. Megmutatjak az összes ruhájukat összes bikinikjüket az összes làbbelijüket profi fotós model képein kiteszik mindenüket, bàr szerintem csak like vadászok,màsik de sok képes véglet a mélyszegénységben élő közmunka kerülők és hivatásos gyerekpottyantók 3gyerek 3apàtól 25évesen. Bár 3gyerekükkel egyedűl vannak otthon, a barátnőjükkel kb napi 10képet csinálnak amin próbálnak pózolni, ilyen képen volt hogy még a használt pelenka is ott van a háttérben. De az alap ,hogy zöld alapon mintás zokni magastalpu papucs rövidnadrág csúnyánszőkített haj. Hasonló kategória amikor harci kutyák és izmos ffi rokonok vannak az utolsó 5képen vagy 100éves buherált béjenvé amin erotikus pózban fekszenek! Utolsó kategória 1-2képe van ami rossz minőségü, de vagy durvan elhìzott vagy sovány testihibás lànyok.Akik àltalában 10évvel idősebbnek néznek ki! Van a normàl kategória, de abból a fiús lányok nem az eseteim.

Nevek: ...babykeh ....baba kiràlylàny szintén felejtős.Szóval az első 2-3 kép és a név többet mond 1000szónál.

2017. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!