Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Apró hibák vagy valós problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró hibák vagy valós problémák? Túl nagy elvárás? Mit tegyek ellene? Másokban ennyi hiba lenne vagy én látok rosszúl?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mióta az eszemet tudom szitnte az osszes kapcsolstomat meghatározza a kinézet.Férfiaknál kevésbé.Jómagam is az vagyok(hím).A nőknél hatalmas mértékben a legalrobb hibák sajnos vagy nemsajnos azonnal szemetszúrnak és a szószorós értelmében hányingerem lesz sőt olyan is volt már hogy valamiért aztgondoltam hogy nem mossa magát lennt és olyan fura szagot éreztem amikor ránéztem.Amik elrettentenek:Szőrös kéz vagy láb de még az is ha gyantázott és látom a kis szőrtüszők "nyílásait",körömnél túl rövid,rágott,számomra nem tetsző forma,

Fogaknál:Sárgás,szabálytalan;fogak között rés(ek)

Fenék:lapos,lőtyedt,narancsbőrös ugyanez a combnál

Ha a vádlija lennt tapad

Kis vállak

Fehér bőr

Bizonyos anyajegyek

A dundi nuni


Ha a testirknek eleget tesz akkor még a belső tulajdonságok hatványozottan számítanak ezekből semmikép nem tudok és nem is szeretnék lejebbadni.És nem szeretném kifejteni hogy itt mik számítanak.


szrhiszem ez nem "normális" mit tegyek azellen hogy legyőzzem ezt a sok külső tesi tényezőt?Mindenkit olyan értéktelennek gondolok,DE senkit nem szoktam sértegetni SOHA SENKIT ha ilyesmit tapasztalok (higy valaki oiszkál vkit a kinézete miatt) azonnal közbelépek.Szeret mindeki és felnéznek rám a legtöbb ember a környezetemben olyan akar lenni mint én de egy hozzám illő embert sem találtam eddig.Mindenkivel a lehető legkedvesebb vagyok de közben mindekit olyan értéktelennek gondolok.


Én és mások is helyesnek tartanak és emmit nem változtatnék magamon.


Mit tehyek higy ne lássak ennyire kritikus szemmel?


Mielőtt válaszoltok még ezt olvasátok el:Ez egy számomra valós probléma akármilyen hihetetlennek is tűnik.És úgygondolom hogy a külsőnk megnyilvánulása a belsőnknek.Vagyis akit csúnyának tsrtok az általában ténylegesen egy értéktelen és sokszor gonosz ember.



2017. szept. 16. 19:46
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és még SOHA nem voltam szerelmes.Lehet ősszefüggés?
2017. szept. 16. 19:53
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy te hogy nézhetsz ki. Főleg ilyen helyesírással és fogalmazással.
2017. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésedből egyértelműen kiderül,miért vagy egyedül.Szerintem meg is érdemled!
2017. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Teljesen hogos abszlúte pocsék a helyesírásom!Ezt nem vitatom,idővel javulni fog.Hosszú áplot hajam van,sportos vagyok,karizmatikus az egész lényem.Értem higy egy önimádó f@z-nak tsrtasz fe ha 1x találjoznánk te jobban dícsérnél mint én magam.Amúgy sosem szoktam alázatos vagyok.Viszont ha tsiztában vagyunk saját értékeinkkel es ezt ki is nyilatkoztatjuk az szerintem nem nagykèpűség.Én tényleg nagyon nagyon szuper ember vagyok.

Bocsánat ha valaki értéktelennek érzi magát miközben olvassa az irományom ami tele van hibákkal.

Szavamra nem áll szándékomban senki sértése csupán önmagam javításán csiszolásán dolgozom.

2017. szept. 16. 20:03
 5/27 A kérdező kommentje:

Könnyen lehet!

Ha valóban így van akkor nem kell agodnód mert így is marad.

2017. szept. 16. 20:03
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

"Vagyis akit csúnyának tsrtok az általában ténylegesen egy értéktelen és sokszor gonosz ember."


Aham. Szoval pl. aki feherboru es lent tapad a vadlija, az ertektelen es sokszor gonosz.

2017. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ez alapján még 16 éves se vagy, nem baj, ha nem voltál még szerelmes, és remélhetőleg idővel ahhoz is elég érett leszel, hogy ne pörögj ennyire a külsőségeken. Addig is javaslom a tini kategóriát.

2017. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ugyanaz jutott eszembe, mint 2-esnek.


Fejben gyerek vagy még. Majd felnősz, és másként fogod látni a világot, eltörpülnek majd azok a problémák, amik most még kitöltik a teljes látószögedet :)

2017. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
#4: ezen csak rohogni lehet.
2017. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ohh nemtudtam hogy van tini kategória.

Nem gonosz az akinek fehér a bőre ! :)

Aki csúnya!A fehér bőr semmit nem jelent illetve ezek a tulajdonságok ősszesítve nem lesz alaki csúnya az inkább belűlről sugárzik de egy küslő tényező!

2017. szept. 16. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!