Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férjem elhagyott várandósan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott várandósan és egy 3 éves kisgyermekkel egy másik nőért. Lehet így társat találni?

Figyelt kérdés
Várandósan erkölcstelen lenne a társkeresès?Ezen azt èrtem,hogy pl.: interneten ismerkedni,beszèlgetni.Mèg zajlik a válásunk,a fèrjem volt az egyetlen komoly kapcsolatom,13 èvig tartott.33 èves vagyok.
2017. szept. 18. 13:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem erkolcstelen, de ha most azonnal nekiallsz terhesen mindenaron uj tarsat keresni, akkor jogosan gondolja majd azt minden ferfi, hogy neked csak egy uj apa kell a gyerekeknek, lehetoleg minel hamarabb. Kisgyerekkel is lehet part talalni, de nem kell gorcsosen erolkodni.
2017. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne lehetne? Csak innentől vigyázz, hogy kit engedsz be az életedbe. Nekem is a volt párom elvált nő volt egy 2 éves kisfiúval, úgyhogy ez nem mindenkinél hátrány.
2017. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

most tényleg ez a legfontosabb???

amúgy szerintem terhesen nem fogsz másik pasit találni, meg minek is?! behurcolod a gyerek életébe, aztán lelép, mert nem akar gyereksírást hallgatni nonstop.

2017. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék a társkereséssel. Egyrészt még nagyon friss a történet. Másrészt most leginkább a benned fejlődő picire kellene koncentrálnod. Harmadrészt, nehezen tudom elképzelni, hogy valaki komolyabb kapcsolatot kezdene egy várandós nővel.
2017. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ettől fèlek èn is,hogy azt gondolnák a fèrfiak,hogy csak apát keresek a gyermekeimnek.Egyenlőre inkább csak beszèlgetni,ismerkedni szeretnèk.Aztán majd meglátom mit hoz a jövő...
2017. szept. 18. 13:52
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Abban semmi nincs,ha ismerkedsz, csak majd 2 gyerekkel nagyon ismerd ki a partnert,mielőtt hazahozod.

Na meg játssz nyílt lapokkal,hogy nem pótapukát keresel-külön megkérném, ne is viselkedjen úgy-, hanem társat,viszont vagy fogadja el,hogy vannak gyerkőcök,vagy ha ezzel baja van,mehet Isten hírével.

Minden esetre szorítok Neked,hogy a férjed után találj egy normális társat,aki elfogad!

2017. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki?
2017. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%

Várj még vele.

Egyébként találhatsz.

Terhes barátnőmért odavannak a pasik. :) Sőt! Kettő össze is jönne vele. Nem lehetetlen. De nem hiszem, hogy ez most jó ötlet.

2017. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Minden férfinak az álma egy nő idegen pasi gyerekeivel.
2017. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló nem ez a legfontosabb most!A gyermekeim lesznek mindig a legfontosabbak!Csak ismerkedni,beszèlgetni szeretnèk mèg ès nem randevúkra járni(az elèg durva lenne,hogy várandósan randizgatnèk szerintem)

Nagyon komoly kell majd,hogy legyen a jövőben az a társ,akit bemutatnèk a gyermekeimnek.Nem szeretnèm,hogy úgy nőjenek fel,hogy mindig más pótapukájuk van.Az ő lelki világuk számomra mindennèl fontosabb!

2017. szept. 18. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!