Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozás, nők terén sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás, nők terén sikeres férfiak: mit gondoltok, miben rejlik a titkotok?

Figyelt kérdés
Mitől vagytok sikeresek a nőknél, mi a vonzerőtök titka? Mik azok a jellemzők, tulajdonságok, amiket a nők - akár elmondásuk szerint is - kajálnak bennetek?

2017. szept. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megfigyeltem, hogy amikor felszabadult, vidám, és határozott vagyok, akkor tetszem a nőknek. Ha viszont magamba vagyok fordulva és búval baszott fejem van, mindig távolságtartóbbak.
2017. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tele van az internet ilyen tartalmakkal, hogy mitől bizsereg a punci.

Bár szerintem jobb ha csak megfigyeld azokat, akik sikeresek, és tanulj tőlük.

2017. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

-2 méter magas vagyok.

-Bár kisfiús az arcom (manapság is kérik el a személyim), alapvetően helyesnek mondott, viszonylag jóképű vagyok, ha nem is a top 10%-ban lévő.

-Átlagos, sportos alkatom van, heti többször futok, heti többször testedzek itthon és fiatalabban jártam sportolni.

-Rengeteg férfi példaképem volt az életben. Apukám, egyik nagypapám és az évtizedes srác barátaim (még középsuliból, a mai napig) is olyan emberek mind, akiktől csak tanulni és ellesni tudtam a sok jót abban, hogy nekem is milyen emberré lenne érdemes válnom. (Nem tudom elégszer elmondani, hogy milyen jó példaképnek való barátaim vannak.)

-Alapvetően tökös, magamért kiálló, jó dumás, magabiztos, kedves, vicces vagyok azokkal a lányokkal, akiktől többet szeretnék.


Most erről lehetne még esszét is írni, de röviden ennyi. Pedig amúgy lehet ha társaságban megismernél, akkor csendesebb, visszafogottabb embernek látnál te (aki most ezt olvasod) engem.

24/f

2017. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan ember próbálok lenni, akit én is szívesen ismernék meg, akivel szívesen kufircolnék, akit vonzónak tartanék.
2017. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ezt nekem is valaki elmondhatná :)
2017. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
A pasim üzeni, hogy magabiztosság. Szívesen.
2017. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#):

Mi a jó ég bréjétől legyen valaki magabiztos, ha nincs mire?

2017. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!