Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A forever alone típusú lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A forever alone típusú lúzer pasik csak azért vannak ilyen helyzetben mert férfinak születtek, tehát ha hirtelen nők lennének mindjárt találnának párt maguknak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 07:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csigavér, #10-es. Szerintem az "egybites vélemény" inkább az #5-nek szólt.
2017. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, nők között is vannak olyanok, akik csak fortyognak, meg rosszindulatúskodnak, hogy "Jaj, egy nálam csúnyább nőnek miért jut szerető pasi, nekem meg semmi?" Ja, és akik így viselkednek, azok nem feltétlenül csúnya nők, sőt... Van köztük olyan is, aki külsőleg nagyon szép, csak belsőre ronda esetleg.

Mondjuk ja, jelentkező akad rájuk, de hosszú távon nem tudják meglelni a boldogságot, és nem véletlenül.


21/L

2017. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én annyi tapasztaltam csajozás terén, hogy 2 féle nő van. Az egyikkel nem lehet ismerkedni (hiába rinyál, hogy nincs pasija), mert nem érdekli semmi, magától még egy témát sem tud feldobni. De azért beszélgessünk... Aztán megy a picsogás, hogy nem kell senkinek.

A másik kategória pedig az olyan nő, aki magától is fel tud dobni egy témakört, és képes a férfiről is érdeklődni, és ő is keresi a közös témát. Szóval ilyen 50-50%-ban kölcsönös az érdeklődés. Sajnos az előbbi nőkből van több.

2017. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha jól értelek, te loser-nek érzed magad, mert a saját nemedhez vonzódsz, de nem ismered be magadnak, ezért arról ábrándozol, hogy reggel felébredsz és már a másik nem tagja vagy???


Javaslom:

-ismerd be a vágyaidat

-fogadd el másságodat

-és tegyél a boldogságodért


Elárulok egy nagy titkot le se fogják szarni az emberek, hogy meleg vagy, persze lesz néhány divatból meleg havert tartó új spanod, de azzal is csak előbbre vagy :)


Hajrá, hiszünk benned!

2017. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!