Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Nem kívánom bő lére ereszteni a leírásom, megpróbálok tömör lenni.

Amióta az eszemet tudom, mindig is taszító voltam a lányok számára. Tudni kell rólam, hogy soha nem voltam trendkövető, egyszerű srác vagyok. Igaz, kaptam már meg azt (neten...), hogy helyes vagyok, valamint humoros is, de sosem alakult ki párkapcsolat. A levelezések alatt (is) helyesen írok, egyértelműen fogalmazok, és mindig találok valami témát, nincs üresjárat. Jó társaságnak szoktak tartani a lányok, de mindig beraknak a ,,friendzone"-ba...vagy utólag derül ki, hogy van barátjuk... Ezen esetekben én szoktam megszakítani a kapcsolatot. Ennyire unalmas lennék? Én már mindent megtettem, de senkinek sem kellek, feladom... (Nem kérek olyan lányoktól választ és/vagy ,,sajnálkozó" privátot, akik azt dörgölik az orrom alá, hogy kapcsolatban vannak és boldogok, de attól még levelezhetünk...)


22/F


2017. szept. 21. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nyilván nem mindenki egyformán népszerű és/vagy vonzó. Lehet, hogy egyszerűen nem ébreszted fel a nőkben a vonzalmat, mert csak haverkodsz. Én sem voltam soha népszerű, és életem során rengeteg elutasítást kaptam, a nők közül is csak néhány mondta, hogy helyes vagyok (igaz, ezek egy része is középkorú volt), ennek ellenére lett volna lehetőségem erre-arra, ha jobban nyomultam volna pár csajnál, csak elügyetlenkedtem, és egyébként sem vagyok az a típus, aki lerohanja a másikat. Most egy olyan lánnyal kezd kialakulni valami, akivel eredetileg csak barátkozni akartam, és ugyanúgy önmagamat adtam, mint mindig, de ezek szerint ő látott bennem valami pluszt. Sajnos nehéz olyan csajt találni, akinek nincs barátja, nem is a világ másik végén lakik, jól is néz ki, értelmes is, és még vonzódni is tud hozzád. A netes beszélgetéseknek megvan az a hátránya, hogy sokkal kevésbé ismerszik meg belőlük az ember, mint személyes kontaktusok révén, ráadásul nagyon sok nő beszari, és nem mernek pl. találkozni veled, vagy mivel "problémásak", félnek, hogy mit fogsz szólni a gondjaikhoz, esetleg nincs önbizalmuk, ezért hárítanak, és úgy alakítják a helyzetet, hogy te érezd szarul magad, de ez nem jelenti azt, hogy mindig te csináltál volna rosszul mindent. Viszont: ha van humorod, az már egy jó pont, és a másik dolog az, hogy ha látod a csajon, hogy nem az a besavanyodott-beszari típus, akkor nyugodtan vedd elő a picit flegmázós, picit beszólogatós stílust, lássák rajtad, hogy nem ijedsz meg tőlük, hogy nem bólogatsz folyton nekik, hanem van önálló véleményed, és szembe mersz velük szállni, illetve mersz poénosan (de nem durván) beszólogatni nekik. Sokan kifejezetten élvezik ezt, mi is játszottuk/játsszuk ezzel a csajjal, néha poénból oltogatjuk egymást, és ami külön vicces, az az, hogy ő indította el ezt az egészet, tehát lehet, hogy tetszettem neki, és elkezdett kóstolgatni. Tudom, hogy milyen szar érzés, ha folyamatosan kudarcok érnek, de ne add fel, és mutasd meg az egyéniségedet, ne csak haverilag levelezgess.
2017. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt egyetértek. Legyél merészebb, flörtölj. Az hogy jól eldumáltok nem elég. Most írok erre egy példát, hogy mire gondolok. Tegyük fel, bármilyen szövegkörnyezetben írja a csaj, hogy vigyázz harapok. Erre te meg írhatnád pl, tudod, hogy szeretem ha vadulsz :D

Na szóval ilyen játékosabb beszélgetésekre hajts. Legyen valami flört, kis játékos beszólogatás, poénkodás, fordítsd ki a szavait... Ha a sima duma megy, hogy ki mit dolgozik/tanul, hol lakik, az nem rossz, de meg kell fűszerezni, hogy játékos legyen a beszélgetés. Azemélyesen is nem elég, ha csak simán dumáltok, legyél merészebb, érj hozzá, meg hasonló szövegek mint előbb írtam.

2017. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, habár nekem a pozitív tulajdonságaim mindig elismerik, csak aztán szó nélkül eltűnnek... És nem csak azok akikkel ismerkednék, hanem akikkel csak simán barátkoznék, illetve még a férfihaverok is. Úgy tűnik ez az én keresztem, habár keresem a hibát, hogy mit rontok el, már nem tudom mire gondoljak. Ami még beugrik, hogy nem vagyok "proaktív" meg ilyen "hihi-haha vicces" állandó jelleggel.


De úgy tűnik vagyunk így még páran. És olvashatjuk azokat a kérdéseket ahol a kérdező nem hajlandó elhagyni azt a bunkót aki már ötször megcsalta, rosszabb esetben fizikailag bántotta. Nem értem ezt a logikát.

2017. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Szoktam ,,malackodni", úgyhogy a hiba máshol lesz. Szerintem az lehet a gondjuk velem, amit a 3-as fejtegetett. Nem vagyok az a ,,Mr. Nagydumás", és azt vettem észre, hogy ez is egy hátrány. A külsőmet azért nem hozom fel, mert láttam már gyönyörű lányokat varangy- és majomfejű srácokkal kézenfogva (én sem vagyok egy matyóhímzés). Amúgy a 3-as kommentet mintha csak én írtam volna szóról szóra. Az életben engem is kerül mindenki, sokszor még a kérdéseimet sem hallják meg. Durva. Nem tudom, mivel érdemeltem ezt ki, de valószínűleg nekem is ez a ,,keresztem".

2017. szept. 21. 10:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyen találkozó előtti eltűnős ismerkedésben nekem is volt már részem... Soha nem hallottam aztán azokról a lányokról. De mondjak valamit? Nem kár értük. Ápolgattam a lelküket (tudom-tudom, ezt ne csináljam, mert automatikus barátzóna...), de én már csak ilyen ,,elcseszett" vagyok, ha meglátom, hogy egy lány elégedetlen magával, vigasztalni kezdem.
2017. szept. 21. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod jól megélni a férfiasságod. Nyugi ezt sokszor nők is elrontják. A szavaid alapján én úgy érzem normális vagy, és korrekt, hidd el, ez nem rossz dolog, ez kell is. De nem tudod felszínre hozni a férfias éned, amivel úgymond hatnál a lányok női énjére. Ezek ösztönszerű dolgok, és szükség van rájuk, különben ugye nem lesz vonzalom.


Ezt keverik össze tévesen a macsó pasik bunkóságával, de nem erről van szó. Ha nővel ismerkedsz, és azt akarod, hogy ezt ő is így gondolja, ne barátságnak, legyél egyértelmű és határozott. Te barátnőt keresel, ő megmozgatta a fantáziád, és randira szeretnéd hívni. Ne olyanokat írj, hogy "jofej vagy, nem futunk össze?", mert az olyan kis bizonytalan, tényleg lehet haverkodásnak felfogni. A randin legyél lovagias, érj hozzá párszor futólag, legalább egyszer dicsérd meg, hogy milyen gyönyörűnek tartod, hass a női énjére. Szerintem az is nagyon vonzó, ha egy férfi képes kicsit pofátlanul sokáig szemezni veled, és közben elmosolyodik féloldalasan.


Ha pedig úgy látod, hogy nem téged akarnak, ne alázkodj meg, köszönj el tőle és távozz méltósággal, nem kell erőltetni. Méltósággal elfogadni egy visszautasítást szintén elég magabiztos dolog.


Ha ezeket sokat gyakorlod, előbb vagy utóbb menni fog, több önbizalmad lesz és könnyebben fogsz tudni beszélni a lányokkal. Szerintem nincs veled baj összességében, csak tapasztalatlan vagy.


Hajrá!


26N

2017. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Nem akarlak megbántani, de nőktől barátnőszerzési tanácsot elfogadni...hááát... Mármint ti sem nagyon tudjátok, hogy mit is akartok pontosan... Úgyhogy bocsi, de semmit sem fogok úgy csinálni, ahogy leírtad.
2017. szept. 21. 13:33
 8/11 A kérdező kommentje:
És hidd el, megannyiszor mondtam már a lányoknak, hogy gyönyörűek, egy ,,köszi"-vel el is intézték. Erről ennyit.
2017. szept. 21. 13:34
 9/11 anonim ***** válasza:
#5: Na ez a 22-es csapdája. Ha pátyolgatod őket, akkor leszarnak, ha nem foglalkozol velük, akkor meg elkönyvelnek, hogy mekkora érzéketlen tahó vagy, és ne csodálkozz, hogy nem találsz magadnak valakit. A gyakoris kislányok kedvenc jelszavai közé tartozik az olyasmi, hogy a mocskos disznó férfiak csak a legjobb csajokat veszik észre, de őket soha senki, pedig annyi átlagos és kedves lány él magányosan, hogy ihaj. Ha meg kezdeményezel náluk, akkor jön, hogy "neten nem ismerkedem", "ez az oldal nem ismerkedésre való", vagy nem is reagálnak, vagy egy idő után eltűnnek, vagy ha komolyabban kezdeményeznél, akkor hárítják a találkozást. Mondjuk az életben sem sokkal könnyebb, egy időben aránylag sokat utazgattam, figyeltem a csajokat, hogy hátha ki lehet alakítani valamit. Hát semmi, még csak szemezni sem, nem hogy beszélgetni. De ha ezt szóvá teszem, megint jön a gyakoris női felháborodás, hogy mit képzelek magamról, nehogy elvárjam már, hogy bárki mosolyogjon rám, jó, hogy nem fognak vigyorogva ülni a tömegközlekedésen, blablabla. Máskor meg mindenhonnan csak a női picsogást lehet hallani, hogy a mai férfiak nem kezdeményeznek, meg hozzájuk nem megy oda senki. Ezek után minek, ha pl. 10 csajból 8-nak be van dugva a füle, és még szemezni sem lehet vele?
2017. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Ez így van, teljes mértékben igazat adok!
2017. szept. 21. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!