Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Nem kívánom bő lére ereszteni a leírásom, megpróbálok tömör lenni.

Amióta az eszemet tudom, mindig is taszító voltam a lányok számára. Tudni kell rólam, hogy soha nem voltam trendkövető, egyszerű srác vagyok. Igaz, kaptam már meg azt (neten...), hogy helyes vagyok, valamint humoros is, de sosem alakult ki párkapcsolat. A levelezések alatt (is) helyesen írok, egyértelműen fogalmazok, és mindig találok valami témát, nincs üresjárat. Jó társaságnak szoktak tartani a lányok, de mindig beraknak a ,,friendzone"-ba...vagy utólag derül ki, hogy van barátjuk... Ezen esetekben én szoktam megszakítani a kapcsolatot. Ennyire unalmas lennék? Én már mindent megtettem, de senkinek sem kellek, feladom... (Nem kérek olyan lányoktól választ és/vagy ,,sajnálkozó" privátot, akik azt dörgölik az orrom alá, hogy kapcsolatban vannak és boldogok, de attól még levelezhetünk...)


22/F


2017. szept. 21. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, de szerintem nem ismered eléggé a nők lelkivilágát. Már ami közös bennük. Evvel kellene kezdened.


Nem a nagyduma a lényeg. Add önmagad, de ismerd meg önmagad, és a női lelket.


Fokozatosan közelíts, TESTILEG a nőkhöz. Én érzelem orientált vagyok, és a nők többségének is fontosak az érzelmeik, de mégis a testükön át derül ki általában, hogy PÁRKÉNT hogyan reagálnak az adott férfira. Mindjárt kitérek arra, hogyan értem.


De mivel a nők se tök egyformák, ezért figyeld a reakciójukat, főleg az érintések esetén.

A többségük nem szereti a nyomulást, rámenőséget, de apránként ismerd ki a nőt, akivel van lehetőséged rendszeresen (naponta, hetente, havonta) találkoznod.

A legtöbb nő azt kedveli, hogy a testéhez apránként egyre közelebb kerülsz, de már az elején, a kevésbé intim érintések alkalmával is ad jelet direkt, vagy ösztönösen a nő, hogy fogadja, vagy hárítja.


Ha úgy érzékeled a reakciójából, hogy fogadja, nos,

az már nem "friedzone". Innentől türelem kérdése.


És ne a szavaik alapján ítélkezz, legalábbis többnyire

ne szó szerint értelmezd a reakcióikat szavakban.


Tehát kezd a kevésbé intim testtájak érintésével, aztán találkozásról találkozásra egyre intimebb testtájon. (Kivéve, ha azon ritka eset, aki a rámenősséget szereit, mert akkor gyorsabban haladhatsz.)


Az érintésed mindig rövid legyen,vagy egy pillanatnyi, vagy 1-2 másodpercnyi. És figyeld a reakcióját.


A többi részlet meg művészet, majd kitapasztalod. ;) Pl azt, hogy mikor érintsd meg. Használd az intuíciódat, és figyelj a nő testbeszédére, testi reagálására, elsősorban. Pl a lélegzetére, mozdulataira.

2017. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!