Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 6 év korkülömbség a nő javára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülömbség a nő javára szerintetek is sok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok abban a helyzetben, hogy nagyon válogassak a nők között, de most találtam valakit, akivel tudom, hogy közös a vonzalom, a gond az, hogy a csaj 6 évvel idősebb. Én vagyok 21, ő pedig 27. Bár bem tűnik annyinak, de akkoris, ez engem valahogy eltántorít tőle, bérmennyire is vonz a személyisége. Ez nektek is sok lenne? Most nem szexre gondolok, nem vagyok az a fajta aki csak abban gondolkodik, hanem párkapcsolat szempontjából. Án úgy vagyok, hogy tőlem max 2 év még ami úgy ok.

2017. szept. 21. 10:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

18-as vagyok. Nem 3-4-5 gyerekre számítottam, és nem is arra gondoltam, aki kijelenti,hogy 22-25 éves kora között fog szülni. Egyszerűen csak nem tartom lehetetlennek azt,hogy valaki a harmincas éveiben vállaljon gyereket, sőt, manapság egyáltalán nem ritka.


A fénykor nagyon mulandó. Lehet választani valóban fénykorában lévő huszonévei elején járó lánykát, de abban nem lehet köztünk vita,hogy fölötte se áll meg az idő. Párt pedig általában nem a -tól-ig határú fénykor alapján választunk.


Egyébként az is lehet,hogy a kérdező barátnője jobban néz ki most, mint pár évvel ezelőtt. Nem hiszem,hogy a mulandóságot kell nézni és az idő vasfogát már a kapcsolat elején.

2017. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed...a leírásod alapján neked sok. Saját példa: én voltam 30 , a nő 37 és volt egy 6 éves kislánya...imádtam a társaságát, de végül nem mentem bele...
2017. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni. Ha te jol érzed magad mellette nem számít főleg hogy nem 10 eves vagy ő meg 16.
2017. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt sok.

Ha neked az, akkor keress fiatalabbat.

2017. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha mindketten elfogadjátok, akkor nincs vele gond. Ha zavar, akkor keress másik nőt. Engem biztos zavarna, mert szerintem a férfinak kell az idősebbnek lennie.
2017. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

22-25:


Igazából azt látom, hogy a férfiak szeretik elemezni a dolgokat, a nők pedig ha érzelmekről van szó akkor csak rámondják hogy "Az érzelem, azt nem lehet elemezni, úgy van ahogy van" és ennyi.

2017. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Te nem is akarsz igazán ettől a nőtől semmi komolyat, ha téged ez ennyire eltántorított, ha igazán vonzódnál hozzá mindenféle szempontból nem bizonytalanodtál volna el. A korával együtt szeretnéd őt, hidd el. Szerintem. Meg amúgy is, mit számít mások véleménye? :D Van akinek sok, van akinek nem. Mi fogunk vele lenni vagy te? Te döntésed. Hagyd békén, ha rosszul érzed emiatt magad hogy ő az idősebb. Sokan temetik itt, azokat akik 30-hoz közelítenek. Attól még hogy valaki idősebb nem jelenti azt,hogy ronda. Vannak emberek akik idősebb korukban is szépek. És vannak olyanok is akik fiatal koruk óta kevésbé szépek. Az egészség sem kor kérdése... Istenem sohasem fogunk túl lépni ezen a kor mizérián....
2017. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27:


Igen, ahogy látom totál igaz amit a 26-ban írtam. És még a nők sértődnek meg, ha azt mondják rájuk, hogy nem olyan logikus gondolkodásúak.

2017. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Figyelj nem kell a világnak kikürtölni,hogy idősebb a csajod. Ha jól tartja magát, egyáltalán nem lesz feltűnő ez a 6 év korkülönbség, főleg úgy hogy te is öregedni fogsz. A férfiak amúgy is többnek látszanak általában a koruknál pl. a szakáll, borost miatt stb. Ha összeilletek én a helyedben megpróbálnám vele. Ezer más oka is lehet annak,hogy nem maradtok együtt, nem csak a kor merülhet felproblémaként. De ha nem léptek, ez nem fog kiderülni sohasem.
2017. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Asszony három évvel idősebb nálam, most született a gyerekünk, 31 lesz ő, én pedig 28. S én vagyok az érettebb, a tapasztaltabb. Tudom ez más leosztás, de szerintem nem ez a lényeg, hogy ki hány éves. :)
2017. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!