Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ti hogy látjátok mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogy látjátok mennyire nehéz vagy könnyű manapság egy csinos szép arcú vékony szolid kedves megértő törődő lányt találni társnak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 14:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

Ezek mit jelentenek? Mert szerintem mindenkinek mást.


Már a vékony is. Mindenkinek más a határ. Szép. Az is mindenkinek más. Nekem a "megértő" pl. negatív, mert azt jelenti, hogy "tudom, hogy szar vagyok, de fogadjon el így", a "törődő" pedig "legyen anyám helyett anyám". De van, akinek totál mást jelent.

2017. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
35%
Férfiként nekem az átlagos testsúlyú nők jönnek be. Az pedig, hogy kinek mit jelent a csinos, az személyenként változó. A legváltozatosabb helyekről lettek barátnőim, de az csak egy dolog, hogy jó volt velük a szex, de családalapításra gondolni sem mertem velük. Konkrétan egy nagy probléma volt velük: az egy dolog, ha egy nő akar gyereket, de ha emellé olyan a természete mint egy hisztis 10 éves gyereknek, akkor felejtős. Józan gondolkodás, humor, tolerancia, családcentrikusság, ami számít. De szerintem szintén ezeket a dolgokat keresik a családalapítást akaró nők egy férfiben. Egyébként akkor írja meg valaki a tutit, hogy hol lehet felhajtani ilyen nőket, ha már ennyi itt a szakértő? :) Attól meg külön megáll az eszem, hogy egy digitális korszakban a netről csajozni "égő". De facebookon segges-p*ncis-f**zos fotókkal isimizni nem égő :D
2017. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem meglepő, hogy a gyakoris női társaság milyen válaszokat pontozott fel, illetve le. Végül is jól körvonalazódik a véleményterror ezen az oldalon, gyakorlatilag nem is érdemes olyan véleményt írni, ami egy klikk elképzeléseinek nem felel meg. Nem lehet kritikát megfogalmazni (főleg a nőkkel kapcsolatban), mert nőgyűlölőknek kiáltanak ki bennünket, férfiként nem lehet leírni a rossz tapasztalatainkat, mert akkor csak nyafogunk stb.
2017. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lány/nő van, csak jellemzően már viszonylag fiatalon megtalálják a párjukat, és ha a pasi is értelmes, akkor nem engedi el:)
2017. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%

#23

Én magasról teszek arra, ha lepontoznak. Ettől nem lesz több normális nő sehol.

2017. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy sok ilyen lány van, csak sajnos nincs olyan baráti köröm ahol lenne lehetőség ara hogy bemutatnának engem csajoknak is megismerném őket. Az internetes ismerkedésbe nem igazán hiszek, élőben meg jelenleg nincs erre módom sajnos, ez van.
2017. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Passz... nekem a magas, telt, erősebb alkatú nők tetszenek.
2017. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szóljatok, hova kell menni.
2017. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nagydarab nőt nehezebb, mert, sajnos sokkal kevesebb van, pedig nekem ők tetszenek.
2017. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%

Én telibe *** a pontozást, amíg nem jöttem ebbe a kategóriába stabilan 97-98% voltam 2014-től, erre 22 nap itt és megvan az eredménye.

Eddig 1 esetben kaptam 0%-nál jobb értékelést (2%), hiába a kitartás, az őszinteség és annak felvállalása nem kifizetődő (legalább ez élethűen tükrözi a valóságot), a nőuralom engem is pillanatok alatt porba döngölt :)


Kérdező részemről kizártnak tartom, persze nem azért mert ilyen lány/nő nem létezik (pl. a kertemben 3 fehér hollót is láttam már életem során), sokkal inkább mert ők nem engem keresnek!

2017. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!