Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan, hogy egy 40 éves nőnek 28 éves, jóképű férje van, nekem meg semmi?

Figyelt kérdés

Max.átlagos vagy az alatti pasik udvarolna hébe-hóba, meg 15-20 évvel idősebbek. A 22-28 éves jóképű pasiknak álatalában olyan igényeik vannak, hogy egy plasztikbabának kell hozzá lenni.Mindenki talál magához való pasit csak én nem.

25/N



2017. szept. 21. 15:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát pont ezt ne tartsd igazságtalannak. Az a pasi, aki 28 évesen hozzá képest mamika korú nőkre gerjed, akár plasztikbaba a csaj, akár nem, az valószínűleg nem teljesen egészséges, és akkor még finoman fogalmaztam. Ezt te ne irigyeld, ilyen pasi úgysem kellhet neked, akár jóképű, akár nem...
2017. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
71%
#11: es az miert egeszsegesebb, amikor 40 eves papika 28 eves lanyra gerjed?
2017. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 Krukutyán Levente ***** válasza:
72%
Az élet nem igazságos. A másik meg, hogy tipikusan azaz ember vagy, aki mentalitásilag ugyanaz mint egy plasztik baba, csak a sors előnytelenebb külsővel áldott meg, de legszívesebben te is egy lennél közülük.
2017. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
15%
Ideális korkülönbség a 10-15 év a férfi javára, extrém esetben öt év. Nők általában sokkal hamarabb megindulnak a lejtőn külsőre, és sokszor egészségileg is, ha szülnek akkor különösen. Férfiak meg jóval később érnek, sokkal tovább maradnak gyerekesek...
2017. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
14-es. Nőként is így gondolom :)
2017. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Ha nálam csúnyább meg majdnem 2-szer idősebb nök is kaphatnak jópasit, akkor nem jogod ha én is igényt tartok erre? Amúgy nem érdekelnek ezek a nemek harca dolgok, hogy kinek van igaza, csak most felhúzott, ez a párocska. Máskor ha megkérdezel egy ilyen pasit, hogy milyen nő jön be neki sorolja, hogy ilyen vékony, olyan nagy mell, amolyan kerek fenék,hosszú comb,szép arc, most meg 40 éves nő a felesége.Ez idegesített fel .
2017. szept. 21. 15:32
 17/42 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire érzed a visszásságot, de a 15-20 évvel idősebbek találnak csak meg, és a mindenki talál magához való pasit csak én nemnek mi köze van egymáshoz?

Egy 15-20 évvel idősebb pasi miért nem lehet szexi és jóképű?

Az én szüleim között 20év korkülönbség, és szerelem holtiglan volt!

Nem akarattal, de én 41 vagyok, a párom 23!

Nem vagyok egy kisportolt, gazdag, vagy jó képű, de fiatal és fiatalos, no meg igazi pasis.

Még is engem választott, sőt, kezdetekkor alig bírtam levakarni.

Ennyit a korról!

Kicsit túl igényesnek tűnsz, ne csak a külsőre menj hanem a belsőre, gondolom ismered a mondást...

2017. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Na most szét leszek szedve, de engem nem érdekelnek az idősebb pasik.Kizáróok ha 5-6 évnél többel idősebb.


Akkor helyesbitek, a környezetemben mindenki talál magához való párt a saját korosztyában.

2017. szept. 21. 15:38
 19/42 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki talál magának valót, csak te nem?

Kapj már észhez, azért, mert benned van a hiba :D

2017. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi, kérdező, lehet, hogy a te ideális párod még meg sem született... :-D
2017. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!