Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan, hogy egy 40 éves nőnek 28 éves, jóképű férje van, nekem meg semmi?

Figyelt kérdés

Max.átlagos vagy az alatti pasik udvarolna hébe-hóba, meg 15-20 évvel idősebbek. A 22-28 éves jóképű pasiknak álatalában olyan igényeik vannak, hogy egy plasztikbabának kell hozzá lenni.Mindenki talál magához való pasit csak én nem.

25/N



2017. szept. 21. 15:07
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Lol

Ma olvastam a faxbukon, eppen eljegyezte a 38 eves ismerosom a 49 eves baratnojet a nyaralason.

2017. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
64%

"A kérdező kommentje:


Megérdemled."


Lehet ezért "igazságtalan" az élet veled, avagy mégsem?

2017. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!