Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egzisztenciával rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egzisztenciával rendelkező, jóképű pasi nehezen állapodik meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem ez a fajta férfi típus bárkit megkaphat nem? Repkednek körülötte a bugyik, még kérnie sem kell. Esze ágába se lenne megállapodni, igaz?
2017. szept. 14. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen pasi is szeretne megállapodni,de annak ellenére,hogy bárkit megkaphat igyekszik az elvárásainak megfelelőt keresni. Ami nem mindig annyira egyszerű. És nem törvényszerűen az irreális elvárásai miatt.
2017. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki más ilyen tekintetben, de valóban, ha mérlegeli azt, hogy mennyi pozitív tulajdonsággal járna az élete egy feleséggel az oldalán akkor feltehetően nehezen állapodik meg kivéve abban az esetben, ha már gyereket szeretne.

Ám, ha meg is állapodik akkor sem az árufeltöltő lányt fogja elvenni, sem pedig a frissdiplomás, álmokkal és célokkal teli munkanélküli lányt.

2017. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van ez a típus igen.


És van a másik típus, aki magához hasonló nőre vágyik. Olyan nőre, akiben igazi értékek vannak, és nem csak a csillogást és a sok lóvét látja benne. A másik véglet meg az IGAZI NŐ-re vágyik, és esze ágában sincs szórni r...i....b....@ncokra vagy prostikra azt a pénzt, amiért évek kőkemény munkájával fizetett. Mert valljuk be, ha valaki nem olyan családból származik, akkor elég sok munkával lesz pl. egy országos cégnek a vezetője.


Szerintem az igazi egzisztencia valahol itt kezdődik. Nem a gyári / vagy/ irodai csoportvezetőnél.....

2017. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy az emberek különbözőek? Vannak olyanok, akik meg akarnak állapodni, meg olyanok, akik nem. Akik meg akarnak, azok akkor is meg fognak, ha éppen egzisztenciával rendelkező, jóképű pasik.
2017. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A "megállapodás" teljesen független belső, lelki tulajdonságok összességének eredője, nincs köze hozzá sem a jóképűségnek, sem az egzisztenciának. Vannak egészen ronda férfiak, akik szívdöglesztőnek és ellenállhatatlannak tartják magukat, míg valóban jóképűek ezt nem tudják magukról.
2017. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem ez biológiai oszton fuggvenye, van aki szeretne gyereket s csaladot, s nem erdekli, hany no epekedik erte. (Amit csak zarojelbe megjegyeznek meg akkoris kevesebb mint egy kozepesen csinos csaj utan futo pasik szama)
2017. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így kijelenteni.

A párom ilyen volt, mikor összejöttünk (illetve most is), őt 29 évesen már bántotta a komoly kapcsolat, család hiánya. Nem volt boldog ezek nélkül. Most az.

2017. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!