Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan, hogy egy 40 éves nőnek 28 éves, jóképű férje van, nekem meg semmi?

Figyelt kérdés

Max.átlagos vagy az alatti pasik udvarolna hébe-hóba, meg 15-20 évvel idősebbek. A 22-28 éves jóképű pasiknak álatalában olyan igényeik vannak, hogy egy plasztikbabának kell hozzá lenni.Mindenki talál magához való pasit csak én nem.

25/N



2017. szept. 21. 15:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező: kivéve azt a 28 éves pasit akinek 40 éves a felesége. :-)

Neked a hozzáállásoddal van baj, irigy vagy és buta. Ezért nem kellesz senkinek. Belülről kéne megváltozni kissé. Azt meg nem értem,mi a baj az átlagos pasikkal. Te is max csak átlagos vagy, belülről még azt a szintet sem ütöd meg, szóval mire vársz?

2017. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
#5 mi az a pinarobogó? :D Bocsi az offért de nem hallottam még ezt a szót.
2017. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
77%

Jogod? Miért hiszed, hogy neked jár a férfitársaság, csak mert pi..n..ával születtél? Tegyél érte, ha kell, ne húzd a szádat.

N/31

2017. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

Az a vén pitsák nagyon nagy curvák, vigyázni kell velük, elveszik a normális nők pasiját!Utálom őket!

24/L

2017. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül...
2017. szept. 21. 16:47
 26/42 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy butaság. Főleg ezt így kijelenteni.


Én is beleszerettem egyszer egy 41 éves nőbe, és nem volt mű. Csak értelmes volt, felnőttes gondolkodással, normálisan állt az élethez, egyszerűen sokkal jobban megértetem magam vele mint a 20-onévesekkel. És e mellett még gyönyörű is volt.

32/f

2017. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
41%
Jellemző, hogy a gyakoris női különítmény frusztrált része nem tud szembenézni az igazsággal, ehelyett lepontozgatásokhoz folyamodik. A normális nőknek pedig minden tiszteletem. :)
2017. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
16%
Kiskacsa, kene a fenenek 10-15 evvel idosebb pasi. Eddigi tartos kapcsolataomban 1-2 evvel volt mindig idosebb a partnerem. Egy esetben 4,5 fel evvel fiatalabb es ez volt a leghosszabb. 8 evig tartott.
2017. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
69%

"Ha nálam csúnyább meg majdnem 2-szer idősebb nök is kaphatnak jópasit, akkor nem jogod ha én is igényt tartok erre?"


Igényt tarthatsz kérdező, mint ugye mindenki..az más kérdés kielégül-e ezen igényed, ha nem akkor mért is nem.Ez alanyi jogon nem jár senkinek sem.


Üdv.egy 42 éves nő.

2017. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek, kellene a fenének annyival idősebb hapsi. :D Jelenlegi párom 3 évvel fiatalabb nálam, és tartós kapcsolat. Senki nem mondaná meg, hogy én vagyok az idősebb.
2017. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!