Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit rontok el, egyszerűen sose sikerül a párkapcsolatom. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Általában ha megismerek valakit és nagyon tetszik de utána kiderul hogy van barátnője, mindig így járok. Ha pedig olyannal jövök össze aki nem igazán tetszik annak A kapcsolatnak hiába erőltetem nincs jövője. Vannak még valahol normális helyes szingli pasik?

24/N



2017. szept. 20. 11:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Vannak. Csak fiatal vagyok hozzád :)
2017. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Mit nevezel helyesnek? Szingli 24f vagyok am
2017. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
Ne tèvesszen meg az 58 as pontszàmom sokszor javitok nyelvtanilag azon amit írok ès rendszeresen 0t kaook rá
2017. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Kapok
2017. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%

Két nagyon fontos tanács:

1. 80% feletti válaszadókra nem hallgatunk:)


2. Gyak-on nem ismerkedünk:)

2017. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal nem érdemes kezdeni, aki nem tetszik. Az, hogy az illetőnek barátnője van, azért általában viszonylag hamar ki szokott derülni.
2017. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A nőkkel szintén ugyanígy járok. Megismetem őt. Egyre több hasonlóságot fedezünk fel köztünk. Kezdjük megbeszélni a privát témákat. Megbízunk egymásban. Aztán kiderül, hogy ő az exével van se veled, se nélküled kapcsolatban. Előtte pedig egy régi barátjával kefélt éveken át, miközben egy nála 10 évvel idősebb pasi után csorog a nyála. Emellett pedig én vagyok a húszadik barátja, aki nem csak barát szeretne lenni... Tök szarul érzem magam ilyenkor. Mintha végig félrevezetett volna.
2017. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja és a társketesési szándékod kb annyira komoly, mint azoknak a férfiaknak, kisfiúknak, akik olyanokat írogatnak ki ide, hogy: "Hol lehet jó csajokkal ismerkedni?"
2017. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%

"Általában ha megismerek valakit és nagyon tetszik de utána kiderul hogy van barátnője, mindig így járok"


Akkor ez lefordítva: szuper alfa hímekre buksz, de nekik nem kellesz, mert nekik nálad jobb csajuk van.


"Ha pedig olyannal jövök össze aki nem igazán tetszik annak A kapcsolatnak hiába erőltetem nincs jövője"


Tehát a veled egy szinten lévő férfiak akiknek te megfelelnél, neked nem kellenek.


Akkor ez így nehéz ügy...

2017. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%

24/N


Ez mindent elárul. Ha ilyen idősen bármi problémád van a magánéleteddel, azt már eleve a személyiségeddel rontod el. Tapasztalat!


26/F

2017. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!