Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik annyian, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik annyian, hogy a férfi külseje kulcsfontosságú a csajozásnál?

Figyelt kérdés
Én szerencsés vagyok ebben a dologban, egész jó kmlsővel vagyok megáldva, nincs rossz anyagi hétterem, sportos vagyok, debtöketlen, szótlan, ls sose volt barátnőn ennek ellenére, oedig általában mindenki azt hiszi, hogy hetente cswrélek barátnőt. Egyik csaj akit megcéloztam korábban álom testű, sportos, magabiztos, éllettelteli cuki csaj, eleinte csak külső alapján bejöttem neki, aztán ahogy kezdtünk ismerkedni abszolút elment a kedve tőlem. Azota összejött egy 9 évvel idősebb kövér csúnya palival, aki viszont nagyon humoros, jó kisugárzású. Ez az ami számít, az anyagiak, ls a külső csak másodlagos...sajnos ezt nekem is ki kellett tapasztalnom, hogy hiába ez a külső, önmagában ez olyan mint egy Jaguar, aminek nincs kereke. Jó lehet beleülni, de menni vele nem akar senki,ezért bele se szállnak, i kább mennek egy Daciával, ami viszont megy és nem kell sajnálni

2017. szept. 22. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kicsit eltér a véleményem az előzőektől, de nézzétek el nekem, nő vagyok. :D

Ha direktben egy random ismeretlen odajön hogy ő így meg úgy és randizzunk, vagy így ír rám, akkor nyilván ott lesz bennem, hogy vajon így első látásra tetszik-e. Szerintem ez a férfiaknál is így van, gondolom a többség olyanokhoz megy oda, aki bejön neki külsőleg (ezzel is már szelektál, ugye.)


Én azt vallom, hogy előbb emberileg szeretem megismerni a férfiakat, barátilag, hiszen úgy jön át a személyiség, hogy összeillünk-e, lehetne-e jövője a dolognak. Tehát hosszabb ismertségből, barátságból hamarabb születnek jó kapcsolatok, mint random "szia van kedved ismerkedni?" privikből. Szerintem legalábbis.


Nekem nem egy "csúnyácska" srác szépült meg a szememben, miután emberileg megismertem őket. Fordított is előfordult már persze, jóképű férfiból is ki lehet ábrándulni, ha az ember megismeri a személyiségét. (És a többi variációk is előfordulnak, csúnya srácról kiderül hogy a lelke is ronda és egy megkeseredett kesergő, vagy a szépfiú egyben egy intelligens és odaadó srác).


22N

2017. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert így van. Mármint van egy szint, amit mindenképpen meg kell ütnöd ahhoz, hogy legalább egy minimális esélyed legyen. Ez a szint pedig nem is olyan alacsony, mint azt elsőre gondolnád.


Átlagos, vagy kicsivel az alatti férfiként a társkereső oldalakon szinte 0 az esélyed, mert a nők rögtön a képed nézik meg elsőként. Ha itt elbuksz a személyiséged már nem is fogja érdekelni őket. A való életben már kicsit jobbak az esélyeid, élőben lehet kicsit kompenzálni, de csodákra nem érdemes várni.

2017. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A való életben már kicsit jobbak az esélyeid, élőben lehet kicsit kompenzálni, de csodákra nem érdemes várni."


Egyébként ezért nem érdemes online ismerkedni.


Többször jártam úgy, hogy ráírtam a nőre, kaptam a rendszertől visszajelzést, hogy az adatlapom megnézte, de a levelem már olvasatlan maradt.


Szóval igen, hiába szereti mindenki abba az élethazugságba ringatni magát, hogy neki a belső tulajdonságok a fontosak, ez az esetek 99%-ban csak arra szolgál, hogy elmondhassa, hogy milyen jó ember, és nem felszínes.


A való életben ugyanilyen típusú lányokkal azért már nem lehetetlen leülnöm egy kávéra, vagy elmenni megenni valamit. Ott hamarabb érek el sikert a humorommal vagy azzal, hogy sok témához hozzá tudok szólni.


(mindezt úgy mondom, hogy alapjában véve nem nézek úgy ki, hogy sírva rohannak el az nők, de olyan jóképűnek sem mondhatom magam, aki ha belép egy szobába, akkor mindjárt megremegnek a térdek).

2017. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!