Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet pesszimistán hangzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet pesszimistán hangzik, de ti nem gondolkodtok el néha lefekvés előtt, hogy egyel kevesebbet kell már csak aludni a halálotokig?

Figyelt kérdés
Talán ahhoz is hogy együtt legyek egy lánnyal, de az előbbihez biztosan.

2017. szept. 24. 22:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szoktam.

A halálomról is szoktam fantáziálni, attól egy picit mindig boldog leszek egy pár percre.

2017. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ezt depressziónak hívják.


A halálra gondolni fontos, de nem úgy, mint egy várni való eseményre, hanem mint idői nyomásra. Hogy igenis telik az a kib.ott idő, és repülnek az évek, és neked átkozottul tenni kéne valamit, mielőtt későn kapsz észbe. Magam körül egy csomó ilyen esetet látok... Kihagyott lehetőségeket, a semmire elcseszett éveket. És mindenki ott ül 30-40-50 évesen és egy kalap szarnak érzi magát, mert csak akarta tenni, amit valójában sosem tett. Vagy azért, mert félt, vagy lusta volt, vagy "majd".


Én arra gondolok, inkább, hogy a mai nap is túl rövid volt, és mennyi dolgom lesz holnap. És tudom, hogy nem fog beleférni a napomba, de túl sok dolgot szeretnék csinálni. Nem értem, hogy lehet (pardon) valaki akkora egy lusta gci, hogy csak várja, mikor hal már meg, tétlenül.

2017. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
miért nem ébredés után adsz hálát azért h kinyílt a szemed? h életsz és kaptál egy újabb napot h változtass és boldog lehess
2017. szept. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De igen szoktam, főleg 13 hónapja mióta egy rosszindulatú agydaganatot diagnosztizáltak nálam.

És az idő tik tak tik tak....marhajó ám...

2017. szept. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem. Minden nap ugyanolyan jó a halálra, mint az életre.
2017. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez nem pesszimista kérdés, hanem egy olyan ember érzései, akinek egészséges módon megvannak az érzelmei, amikbe néha a szomorúság, félelem, csalódás is beletartozik, nemcsak az öröm, a hála, a jókedv.
2017. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki ha egészségtelen módon hiányozna belőlem a félelem és a rossz érzés. De ez a félelem nem fizikai dolgok iránt van, persze van pár ami igen, de tulajdonképpen azoknak sincs semmi jelentősége ebben az állapotban. Nem tudom elengedni azt a gondolatot, hogy sosem fogom megtudni mit keresek itt amíg élek. Találhatók majd valamit vagy valakit amire ráfoghatom, de annak az ideje is véges.
2017. szept. 25. 11:33
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha ezaz állapotod nem változik hónapok múltán sem, vagy félév vagy 1 év múlva sem, akkor nagyon mélyre süllyedhetsz ami ki fog hatni a munkádra, vagy tanulásra, a körülötted élőkre, és ez bizony idővel kiütközhet egészségügyileg is, szervezetileg.


A lelki gondok nagyon sokmindent tönkretehetnek ha nem sikerül az embernek javítania rajtuk.


És ha egyedül nem tudsz kilábalni ebből akkor segítségre lesz szükséged.

2017. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!