Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált férfiakkal hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfiakkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

És hogyan? Honnan tudhatom, hogy tetszem-e nekik?

Eddig mindig visszahúzódó, félénk srácok tetszettek. Semmi jelet nem adtak róla, hogy érdekeltem volna őket, akár minimálisan.

Például középiskolában is 2 évig plátói érzelmeket tápláltam egy osztálytársam iránt, aki két szót nem váltott velem. Mindketten csendesek, magunknak valók voltunk. Érettségi után vallotta be, hogy végig tetszettem neki, de eszébe se jutott volna lépni.

Most már mernék kezdeményezni, de csak akkor, ha tudom, hogy nem undorodik tőlem a kiszemelt. Nem akarok senkit kellemetlem helyzetbe hozni.


2017. szept. 25. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért undorodna tőled bárki is?

Valószínűleg mindenütt vannak ilyen srácok, bár jellemzően nem a legnagyobb tömegben.

2017. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Interneten leginkább, többségük (többségünk) itt van sokat. Esetleg valami komolyabb témaorientált fesztivál/tábor/fórum - ami téged is érdekel valamilyen szinten.
2017. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is introvertált vagyok 38/f Bp.
2017. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is az vagyok. azért ismerkedtem társkereső oldalakon. de kb totális katasztrófa, ami ott megy, szóval inkább már sehol:D 27f
2017. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Introvertált lány vagyok.

Úszni, bringázni, nem zsúfolt helyeken futni, főzni szeretek, szeretem a kézzel készített, kézműves dolgokat és vonz az önellátás.

De nem vagyok túl jó, szent se, szeretek iszogatni, szeretem a kocsmákat.

Kirándulni, túrázni is szeretek.


Fentieket vagy egyedül, vagy meglévő baráti körrel tudom csinálni, tehát nem könnyű helyzet.



Egyébként Kérdező, miért undorodnának Tőled a férfiak?

Amúgy hogyan öltözködsz, van kirívó dolog?

Te hol ismerkedsz am?



24/L

2017. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jelen. 23F

Velem pl majdnem, hogy sehol nem tudnál megismerkedni. Rengeteget vagyok otthon, napközben meló. Boltban vagy utazás közben, buszra/vonatra várva tudnál csak elcsípni :D bulizni ritkán megyek mivel a baráti társaságom elég szétszórt, ritkán tudunk összejönni, beülni valahova.

2017. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jelen.

Ha mernél kezdeményezni, akkor a 2 introvertált közül te vagy a dominánsabb, így tudod, mit kell tenned:).

2017. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenkitől undorodik valaki. Nem sokan mondták, hogy ronda vagyok, de volt már rá precedens. Van, aki szerint némi szemhéjtus és szempillaspirál is az ördögtől való.

Egyetemista vagyok, de ott eddig csak lányokkal sikerült megismerkednem, ők vannak bőven többségben.

Legfeljebb kocsmákba jutok el néha, a tömeget nem nagyon bírom.

(Diák)munkahelyen tavaly próbálkoztam. Új fiú jött, nagyon megtetszett. Alig kommunikált és semlegesen, de néha furcsán viselkedett velem. Később visszahallottam többektől, hogy tetszem neki, akkor úgy gondoltam, hogy értelmet nyert a hülye viselkedése. Bejelöltem facebookon, visszaigazolt. Napokig gondolkodtam, hogy írjak-e neki. Ezután csak nem jött többet dolgozni és le is törölt az ismerősei közül.

Nem szoktam feltűnően öltözni. Ismerkedés szempontjából szerintem egy igényességi szint felett amúgy sem mérvadó. A pasik úgyse tudják, hogy pl. a csizma rajtam 30ezres Zara vagy 8ezres Deichmann.

2017. szept. 26. 05:32
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem sokan mondták, hogy ronda vagyok, de volt már rá precedens"


és akkor mivan, ráadásul nem sokan? Képzeld, rám is mondják, ráadásul gyakran. nem vagyok izmos, nincs szakállam, kisfiús vagyok blablabla. de a belsőmet ez nem ingatja meg mert tisztában vagyok az értékeimmel, és ha lesz egy olyan lány, aki képes a sekélyességet átlépni, akkor jó. ha nem, akkor nem.


Amúgy ne kocsmabarátokat szerezz. nagyon menő kocsmázni, de én sem szeretem. túlzsúfolt, elverem a pénzem, és olyan semmilyen.


Ahogy kiveszem, neked az önbizalmaddal van baj, olvass könyveket a témában, szerezz kis önismeretet, önbecsülést. mert elsőre tök normálisnak tűnsz, nincs veled baj.


ötös voltam.

2017. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!