Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Extrovertált lányok összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált lányok összejönnétek introvertált pasival, akivel kiegészítenétek egymást?

Figyelt kérdés
Több helyen hallom azt, hogy az a jó felállás, ha különböznek valamennyire, mert kiegészítik egymást és introvertáltként is így látom.
2017. szept. 25. 10:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy extrovertált lányt aligha egészít ki egy introvertált pasi.


"Az ellentétek vonzzák egymást" igaz bizonyos esetekben, de ebben pont nem. Két teljesen más igényű emberről beszélünk jelen esetben. Hogy nagyon leegyszerűsítsem, te unalmas lennél neki, ő pedig nyughatatlan lenne neked.


Próbálkozni lehet persze, de sok reményt nem fűznék hozzá.

2017. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De egy párkapcsolat kompromisszumukból áll és nem az önzésből, ha valami gond van megoldjuk. Amúgy én nem szoktam egész nap otthon lenni én is vágyok néha arra, hogy kimozduljak, viszont nem igénylem annyira a társaságot és nem vagyok annyira beszédes és mivel egy extrovertált beszédesebb így ez kilenne egészítve. Ha valakinek így unalmas lennék, hát akkor tegye izgalmasabbá a kapcsolatot legyenek ötletei. Engem nem zavarna, ha sokat menne ide-oda nem kell egész nap a nyakán lógni, amúgy se vagyok egy féltékeny típus.
2017. szept. 25. 11:05
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. Ez olyan alapvető különbség, ami sok jóra nem vezet.
2017. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%

Így van ha valami nem tetszik neki, akkor ő oldja meg... jaj bástya...


A másik meg, hogy az emberek nem elektromos részecskék, az ellentétek itt nem vonzzák egymást. Ja aki kompromisszum képtelen az tényleg ne erőltessen kapcsolatot, de egy olyan kapcsolatot se kéne, amiben már annyi a kompromisszum, hogy ettől boldogtalan valamelyik fél. Keress hasonlót vagy jön a $zivlapát te$a.

2017. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért kell erőltetni ezt a suba guba féle f...ságot. Az a gond, hogy sokan a saját önző vágyaikra keresnek valakit és, ha gond van akkor ki kell dobni. Ezen kéne már túl lenni és emberségesebben kezelni ezt az egészet. Sokkal színesebb lenne a világ, hogyha nem a konfliktusokat keresnénk hanem a megoldásokat és a szeretetet inkább.
2017. szept. 25. 11:39
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

az "ellentétek vonzzák egymást", vagy "kiegészítik egymást",

úgy ahogy van, baromság.

Pláne a kérdéses területen.

Sőt, tetézve a bajt azzal hogy a férfi az introvertált.

Még fordítva talán. De egy pörgős, mozgalmas, társasági életet élő nőnek egy idő után minden baja lesz egy ilyen férfivel. Mondjuk úgy, könnyen keveredhetnek olyan beszélgetésbe hogy "brühühü én nem tudok férfiként tekinteni rád, nem tudok rád felnézni brühühü".

Pedig attól lehetsz igazi férfi, de nem egy ilyen nő szemében.

2017. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Tudod van, amit nem lehet eroltetni. Masreszt ez altalaban forditva mukodik inkabb, ha a ferfi extrovertalt es a no introvertalt. Egy no nehezebben fogadja el, ha a parja egy otthonulos tutyimutyi alak. Es az nem onzoseg, ha valaki nem direkt tok ellentetes part keres, hogy eleve adott legyen egy csomo problema XDD
2017. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Ne álszenteskedj már a hippi dumával, mert lapockán karatézlak bá$tya. Mindenki önző, senki se fog olyannal összejönni, aki külsőre számára taszító pl. Vagy te igen? Ugyan te$a. Itt összejövésről van szó nem egy kapcsolatban felmerülő konfliktus meg oldásáról, ne keverd a szezont a fa$zommal.
2017. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#8 Tűnj már innen te suttyó, proli barom!
2017. szept. 25. 11:47
 10/27 Shaddark ***** válasza:

Szerintem eléggé leegyszerűsíted ezt a dolgot...


A 16 adott személyiség típusokhoz tényleg adottak illenek, de nem tudok olyan szabályról hogy intj csak intf-el illik össze, sőt van hogy nem ajánlott a saját típusa párkapcsolatra.


Ha profin szeretnél biztosra menni ;)

töltsétek ki ezt:

[link]


Jegyezd meg a 4 betűt.

Leírások:


[link]


[link]


Ez a legjobb de nem mindig működik...

2017. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!