Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nem értem ennek az okát. Már az sem fér bele, hogy szűz vagyok de azzal még meg tudnék barátkozni ezt azonban nem tudom mire vélni.

2017. szept. 25. 16:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
17%

Ha most itt lennél lekapnálak! ;))

28F

2017. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Nemhogy nem ezt vártam mert tudom, hogy az vagyok, van önértékelésem. De akkor miért vagyok ilyen mulya, tutyimutyi? Azért mert nem írkálok minden csajnak, nem járok bulizni és nem vagyok egy társasági ember? Pontosan ez dühít, hogy mindenkinek összejön egy barátnő még ha nem is annyira előnyös külsejű, nekem nem lehet panaszom a külsőmre csak egyszerűen félénk vagyok. De ha ilyen típus vagyok akkor ez már kizárja azt, hogy valaha is megtörténjen?
2017. szept. 25. 18:31
 13/46 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, elhúzhatnál innét, ez nem a te homokozód. Velem is ki akart kezdeni egy b..uzi ismerősöm, annak ellenére hogy világosan megmondtam neki heteró vagyok.


Utálom az ilyeneket, felőlem köcs..ögösködhettek otthon, csak ne a heterókat provokáljátok.

2017. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak trollkodott, nem ratyi.


# 12

De ilyen viselkedéssel mégis mit vársz? Hogy otthon ülsz, nem mész sehova, és besorakozzanak a szobád elé a kiscsajok, hogy smacizzanak veled?

2017. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked írtam, hanem a ratyi kommentelőnek.


Barátom, a válaszodban van a válasz.

Ha nem írsz lányoknak, nem jársz el a barátaiddal szórakozni (normális helyekre, nem diszkóba), nem jársz sehová, nem kezdeményezel akkor mégis hogyan gondoltad?

20 évesen már kevésbé kéne naívnak lenned. A csajok soha a büdös életbe nem kezdeményeznek, csak a teperős csúnyácskák... de ők is akkor ha eljársz eseményekre.

Változz meg, lépj ki a komfortzónádból, barátkozz, ismerkedj. Egy otthon ülő penészvirágként teljesen esélytelen vagy a nőknél, és megvénülsz szűzként 30 évesen. A nőket nem elég meghódítani, meg is kell tartani. Ehhez légy izgalmas, érdekes személyiség. Miért várod azt, hogy egy unalmas alakként kiválts a nőkből valamit is?


Ha nem akarod ezt, akkor változz meg! Jól látod, máshogy nem megy.

Vagy legalább rakd fel a Tindert, csinálj egy mókás profilt és húzogasd a lányokat jobbra balra, beszélgess velük, hívd el randizni őket. Semmi para nincs benne, hiszen online megy az egész. Legalább gyakorolsz.


Hajrá, szedd össze magad!

2017. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

"és megvénülsz szűzként 30 évesen"


Szóval 30 évesen már meg van vénülve az ember? Az szép :/

Az tényleg nem ratyi, csak a kérdezőt figurázta ki az esetlensége miatt.

2017. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
21%
Nekem büdös a szám mégis csókolóztam már 18 évesen is...
2017. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
96%

A vénülést képletesen kell érteni. Tudod a 30 éves szűzeket vénszűznek hívják, és nem nem leszel varázsló 30 évesen.


Tudom mert én is vénszűzként vesztettem el, ezért át kellett éljek minden megalázást amit ezért férfi kaphat nőtől. Ezért viselem szívemen a férfi szüzességgel súlytott társaimat és próbálom bíztatni, mielőbb szabaduljanak ettől a betegségtől ami a lelkünket nyomorítja meg.

2017. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
De már az is elég szégyen is titkolni való, hogy most is az vagyok. Most nem tudom, hogy így is elég hátrányból indítok szerintem. Nem tudom, hogy kellene valahogy elhatározzam magam mert a bulizás sem megy. Tényleg azért jártam így mert soha nem kezdeményeztem senkinél és így is marad ha csak itthon ülök? Egyetemre járok de az órákon kívül nem veszem ki a részem a diákéletből.
2017. szept. 25. 19:35
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista létedre elég gyenge felfogásod van, mert több ember is leírta már, hogy min kell változtatnod.
2017. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!