Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nem értem ennek az okát. Már az sem fér bele, hogy szűz vagyok de azzal még meg tudnék barátkozni ezt azonban nem tudom mire vélni.

2017. szept. 25. 16:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Olyan lánynál próbálkozz be, akinél látod, hogy nem vagy közömbös a számára. Lányismerőseid viszont szintén nem lesznek úgy, ha otthon ülsz és nem beszélgetsz lányokkal. Nem úgy kell odamenni full ismeretlen lányokhoz az utcán, hogy szia leszel a barátnőm/eljössz randizni? Persze az utóbbi nem rossz módszer, de olyan ember mint te úgysem fogja soha alkalmazni. Na meg a bulin nem tudom mi olyan nagy beégés azon, hogy lekoptatna egy lány, minden pasi kb. csajról csajra megy ilyen bulikon, és próbál lekapni valakit, amíg nem sikerül.
2017. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Ez a súlyzós edzéses kommented baromság!


Én vettem 12000 Ft-ért otthonra egy fekvepadot súlyokkal, meg egy súlyzókészletet. A gyakorlatok nagyrészét otthon elvégezheted.

Ki se kell tenned a valagad.


Vékonyként az első pár héten, hónapban nem is kell enned semmi szart simán meglátszik. Csak egyél rendesen, akkor se protein se tömegnövelés nem kell. A legkönnyebben súlyokkal lehet izmot felszedni, és az elején látványosan fejlődsz. Sokkal jobb kedved is lesz az endorfintól.

Én emellett még járok falat mászni és bringázok is, régen pedig egy kis szar szobapatkány voltam. Nem kigyúrt állat leszel ettől, hanem férfias alakod. Tartásod. Proteint ráérsz később is, ha szarul kajálsz. Nem űrtudomány ez.

2017. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Utcai csajozást nem ajánlom amúgy én sem, főleg neked.

Egyrészt sok megalázás fog érni, még a jóképű pasikat is.


Nekem sok csinos lány ismerősöm mesélte, hogy mennyire rühelli az utcán ismerkedőket és egyből perverz zaklatónak nézik őket. Még a jó pasikat is!

Magyarország egy veszélyes hely, az emberek bizalmatlanok és utálják az idegeneket...főleg a nők.

Kanadában lehet más így csajozni, de ez a balkán.


Itt egyből a legrosszabbra gondolnak, mert félnek a lányok az utcán.


Javaslom barátkozz, ismerkedj és Tinderezz.. az való neked a szobából. De ott is el kell menned randiznu

2017. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 voltam, mikor először csókolóztam. Szóval nyugi :)

Most 40 vagyok és családom van.

2017. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogjátok fel, hogy introvertált? Ez nem egy olyan dolog, amit könnyen le lehet küzdeni.

Barátok kellenek, egy bulizós társaság. Lehet hogy fel kell adnod önmagad, de ha magadba fordulsz, semmi sem fog történni, ami a szociális életet illeti.

21l

2017. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
52%

Francért kell lehúzni másokat és fikázni azért, mert nem csókolózott. Oké, hogy ő tette fel ezt a kérdést, de attól még nem kell parasztnak lenni vele.

Mondjuk azt sem értem mit kell ezen agyalnia a kérdezőnek.

2017. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!