Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen jelek alapján jöhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek alapján jöhetnék rá, hogy szimpatikus vagyok-e egy lánynak vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves fiú vagyok és bevallom őszintén soha sem beszélgettem lányokkal és ezen a téren nagyon tapasztalatlan vagyok. És persze barátnőm sem volt még soha sem. A másik dolog pedig,hogy egy kicsit félek a nőktől mert nem igazán tudom,hogy miről is lehetne velük beszélgetni. Sajnos nagyon csendes,visszahúzódó és sajnos a szavak embere sem vagyok ami még jobban megnehezíti a dolgomat.


A kérdésem az lenne,hogy milyen jelek alapján jöhetnék rá,hogy szimpatikus vagyok-e egy lánynak vagy sem?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2017. szept. 25. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha keresi a társaságod, bekapcsolódik a beszélgetésbe, magától is keres, akkor egészen biztosan szimpatikus vagy neki.


Ha érdeklődik irántad, kérdezget téged az érdeklődési körödről, múltadról, bármiről, ami veled kapcsolatos - akkor nyert ügyed van.


21/L

2017. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődik, kérdezget.
2017. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam soha nagydumás, sem népszerű, de muszáj kinyílnod és próbálkoznod, ha barátnőt akarsz. Jó esetben a beszélgetés témája jön magától, mert a csaj is bedob valamit, de kezdetnek az is jó, ha nem túl személyes, mégsem általános dolgokat kérdezgetsz valakitől (pl. ha mondjuk egyetemre jársz, akkor megkérdezed a csajtól, hová való, mi az eddigi véleménye, miért ide jelentkezett stb.). Először nagyon nehéz, ez tény, de minél többet gyakorlod, annál könnyebben fog menni. A másik opció az, hogy ha mások beszélgetnek, és téged érdeklő téma merül fel, akkor te is bekapcsolódsz a beszélgetésbe, hogy pl. "jaj, az nagyon jó film, én már láttam több mindent is a rendezőtől" stb. Idővel majd kitapasztalod, hogy milyen témában tudsz kommunikálni, a lényeg az, hogy KEZDD EL, gyakorolj, és ne félj a nőktől, köztük is vannak normálisak. Az előző válaszolók által említett jelek jók, és ha az adott csaj még az érintésednek is örül, akkor ott már jó eséllyel még vonzalom is hozzájön a szimpátiához. Alapjában véve én is csendes voltam/vagyok, bár már valamelyest kikupálódtam, és némelyik lánnyal eszméletlen jól el tudunk hülyülni, vagy kölcsönösen beszólogatunk egymásnak, vagy csak én valakinek, de akkor pl. tudom, hogy nem haragszik. Szedd össze a bátorságodat, és kezdj beszélgetni, idővel jöhet majd a flörtölés, megérintés is, csak ahhoz előbb a nőkkel való beszélgetést kell jól begyakorolnod. Minden csak tanulás kérdése, hidd el, hogy fogsz fejlődni, csak el kell kezdened.
2017. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat :)


És olyankor mi a teendő ha szó szerint levegőnek néznek a lányok? Nagyon sokszor van olyan érzésem,hogy keresztülnéznek rajtam akkor én úgy gondolom,hogy senkit sem érdeklek.


Lányokkal pedig sajnos nem szoktam beszélgetni mert sajnos félek a nőktől. A lányok nem keresik az én társaságomat és én sem az övékét.

2017. szept. 25. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokás mondani, hogy nem kell félni a nőktől, ők is büdöset szarnak. Ha nyuszi vagy, és visszahúzódsz, természetes, hogy levegőnek néznek. A csajok egyébként is ritkán keresik "úgy" a srácok társaságát, de ha visszahúzódó vagy, akkor még beszélgetési szándékkal sem. Éppen ezért neked kell(ene) az ő társaságukat keresned. Csak próbáld ki, hogy ha kommunikatívabb leszel, akkor idővel jobbak fognak feléd nyitni a csajok, és simán elbeszélgetnek majd veled. És nézz körül figyelmesen a környezetedben, biztosan akad néhány hozzád hasonló lány, akinek esetleg szimpatikus vagy, csak éppen ő is nyuszi, és várja, hogy odamenj hozzá. A kommunikáció sajnos olyan dolog, hogy ezt csak egyféleképpen lehet fejleszteni, gyakorlással.
2017. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Csak a probléma sajnos ott kezdődik,hogy mivel nincsen önbizalmam ezért úgy állok hozzá az egészhez,hogy mit is akarok én tőle egy ilyen szerencsétlen mint én. És persze oda sem merek menni egyetlen egy lányhoz sem. Ezt a félelmemet sajnos nem tudom legyőzni. A másik dolog pedig,hogy annyira bamba vagyok a nőkhöz,hogy soha sem veszem észre ha talán szimpatikus vagyok valakinek.

2017. szept. 26. 06:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értem, de helyetted senki nem fog odamenni a csajokhoz. Először valami olyasmit kellene kitalálnod, amivel fejlesztheted az önbizalmadat, de ezzel párhuzamosan beszélgetned is kellene a lányokkal. Nem kell rögtön randira hívnod őket, csak gyakorolni azt, hogy hogyan lehet velük beszélgetni, és hogy hogyan ne görcsölj rá az egészre. Ne a "prédát", a nőt lásd bennük, hanem az embert. Iskolában vagy munkahelyen egyszerűen kezdj el beszélgetni velük, tudom, hogy nehéz elkezdeni, de utána már egyszerűbb lesz, és ezt semmi mással nem tudod elérni, mint gyakorlással. A saját korlátaidat csak te magad tudod legyőzni, senki más. Sokáig én is azt hittem, hogy csúnyának, szerencsétlennek találnak a nők, aztán egyetemen sok évfolyamtársnőmmel beszélgettem, próbáltam feloldódni, és lassan sikerült. Nekem is nagyon nehéz volt, és tudom, hogy mit érzel, de építkezni csak a pozitív visszajelzésekből tudsz, és nagyot tud dobni rajtad az, ha rájössz, hogy te is képes vagy odamenni, és megszólítani valakit. Egyébként a beszélgetés kezdeményezésére jó kiindulópont lehet, ha pl. vonatozol, buszozol, és látod, hogy a csajok bőröndöt próbálnak felhúzni, akkor simán megkérdezheted, hogy segíthetsz-e, és lehet, hogy beindul a beszélgetés. Ha nem, ne csüggedj el, próbálkozz tovább, de a lényeg az, hogy kezdd el a kommunikációt, mert később egyre jobban rá fogsz görcsölni.
2017. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén a kérdést azért tettem fel mert van egy lány akivel korábban már beszélgettem de egy kicsit összezavart de az is igaz,hogy nagyon bamba vagyok a nőkhöz. Nem tudtam rajta kiigazodni.
2017. szept. 26. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőkön sokszor nagyon nehéz kiigazodni, hozzám egy olyan csaj kezdett közeledni, aki elvileg távkapcsolatban él a barátjával, és én sem nagyon tudtam, hogy mit akar, de a jelek szerint vonzódik hozzám. Sosem tudhatod, mi rejlik a színfalak mögött, ráadásul ha már képes voltál beszélgetni valakivel, akkor ez adjon neked több önbizalmat. Ha még kapcsolatban állsz a csajjal, akkor beszélgess tovább vele, és bár előfordul, hogy valaki csak unaloműzésből beszélget valakivel, de szerintem ha jól eldiskuráltatok, akkor a szimpátia valószínűleg megvolt az ő részéről is. Ha van még lehetőséged beszélgetni vele, tedd meg, és nyomulj rá, ha meg nincs, akkor beszélgess másokkal. Gondolj arra, hogy akkor másokkal is el tudsz beszélgetni, és ha őt érdekelted, akkor ugyanígy érdekelhetsz más csajokat is. Beszélgess, legyél kicsit pimasz velük, és ha már jóban vagytok néhánnyal, akkor rátérhetsz a testi kontaktusra is (érintések, simogatások). Aki ebben is partner, az nagy valószínűséggel már nem csak szimpátiát fog érezni irántad.
2017. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!